Pergalę išplėšusi „Sevilla“ išlipo iš iškritimo zonos © IMAGO/CordonPress nuotr,

Šeštadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse „Sevilla“ namuose rezultatu 1:0 palaužė „Cadiz“ futbolininkus.

Šeimininkams pavyko pasiūsti kamuolį į vartus baigiantis pirmąjam kėliniui, tačiau Eriko Lamela'os tikslus smūgis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

59 minutę emocijų nesutramdęs „Sevilla“ treneris prieš save išvydo dvi greitas geltonas korteles ir turėjo palikti aikštę.

Tačiau net ir be savo vyriausiojo trenerio šeimininkai sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį. 89 minutę 11 metrų baudinį realizavo Ivanas Rakitičius.

Po šių rungtynių „Sevilla“ kyla į keturioliktą turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Cadiz“ turi tenkintis devyniolikta vieta.