Permainas trenerių štabe atlikęs "Everton" sudavė smūgį "Chelsea" ekipai

14 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios 16-ojo turo rungtynės.

Trečią pralaimėjimą per paskutines penkerias rungtynes patyrė Franko Lampardo treniruojamas Londono "Chelsea". Marco Silvą šią savaitę atleidęs Liverpulio "Everton" klubas namuose 3:1 įrodė pranašumą prieš svečius iš Londono.

Rungtynių startas šeimininkų komandai buvo tiesiog idealus – jau 5-ąją minutę po puikaus Djibrilio Sidibe perdavimo galva kamuolį į Kepos vartus nukreipė Richarlisonas.

Antrasis kėlinys prasidėjo tokiu pačiu scenarijumu – "Chelsea" nesuprato savo veiksmu gynyboje, Dominicas Calvertas-Lewinas suklaidino Kurtą Zouma ir smūgiu pažeme padidino komandos pranašumą.

Visgi "Chelsea" komandai netrukus pavyko grįžti į rungtynes – vos po trijų minučių Mateo Kovačičius paleido šūvį iš maždaug 20 metrų ir Jordano Pickfordas buvo bejėgis. Tai buvo pirmasis kroato įvartis "Premier" lygoje.

"Chelsea" turėjo visus šansus panaikinti turimą deficitą, tačiau klaidos gynyboje 84-ąją minutę kainavo dar vieną įvartį, kuris padėjo galutinį tašką šioje akistatoje.

Kepa atliko perdavimą link K. Zouma, šis nepasiekė kamuolio, "Everton" spurtavo į priekį ir D. Calvertas-Lewinas po sumaišties baudos aikštelėje dar kartą nukreipė kamuolį į "Chelsea" vartus.

"Chelsea" su 29 taškais lieka ketvirtoje vietoje, tačiau jų pranašumas prieš artimiausią persekiotoją gali sumažėti iki trijų taškų.

"Everton" po pergalės kilstelėjo į 14-ąją poziciją.

"Everton" 3 - 1 "Chelsea"
5' [1 - 0] Richarlison
49' [2 - 0] D. Calvert-Lewin
52' [2 - 1] M. Kovačič
84' [3 - 1] D. Calvert-Lewin