Permainingoje dvikovoje - A. Carrollo "hat-trickas" ir "Arsenal" lygiosios prieš "West Ham" (VIDEO)

14 valandą 45 minutės Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 33-asis turas.

Londono "West Ham" savo pilnutėliame stadione susigrūmė su Londono "Arsenal" futbolininkais. Po permainingos ir atkaklios kovos komandos pasidalino po tris įvarčius bei sužaidė lygiosiomis rezultatu 3-3.

Rungtynės prasidėjo aktyviu futbolu abiejų komandų atžvilgiu. Kamuolys neužsibūdavo aikštės viduryje ir kūrė nemažai pavojingų progų. 18-ąją minutę viena jų tapo pirmuoju įvarčiu, kai po puikaus Alexo Iwobi perdavimo "kanonierius" į priekį išvedė Mesutas Ozilas.

Po praleisto įvarčio "plaktukai" pradėjo demonstruoti dar pavojingesni futbolą, bet 35-ąją minutę buvo nubausti dar vienu varžovų įvarčio. Po to pačio A. Iwobi perdavimo Alexis Sanchezas leido svečiams iš Šiaurės Londono įgyti dviejų įvarčių pranašumą.

Nors ir atrodė, kad po dviejų įvarčių šiame susitikime gali būti padėtas taškas, tačiau "West Ham" parodė tikrą charakterį. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Andy Carrollas išnaudojo Aarono Cresswello progą, o dar per pridėtą kėlinio laiką nuostabiu smūgiu per save išlygino rezultatą. Visa kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai nė neketino žaisti atsargiau. Slaveno Biličiaus vadovaujama komanda nuo pat pirmos minutės pradėjo regzti pavojingas atakas, o 52-ąją minutę sugebėjo šiame susitikime pirmą kartą įsiveržti į priekį. Aukščiau už kitus pašokęs A. Carrollas vėl nuginklavo Davidą Ospiną ir į savo sąskaitą įsirašė trečią įvartį.

Arsene'o Wengero auklėtiniai taip pat nepasidavė. Į aikštę buvo metamas Aaronas Ramsey, kuris 68-ąją minutę buvo per plauką nuo išlyginamojo įvarčio. Po dviejų minučių apgultis prieš šeimininkų vartų galiausiai baigėsi tiksliu smūgiu, kai pasižymėjo Laurentas Koscielny.

Per likusį laiką abi komandos žaidė aktyviai ir turėjo nemažai gerų progų, bet rezultatas nepakito ir klubai pasidalino po tašką. "West Ham" po lygiųjų lieka šeštoje vietoje, o "Arsenal" - trečioje.

"West Ham" 3 - 3 "Arsenal"
18' [0 - 1] M. Ozil
35' [0 - 2] A. Sanchez
44' [1 - 2] A. Carroll
45' [2 - 2] A. Carroll
52' [3 - 2] A. Carroll
70' [3 - 3] L. Koscielny