Permainingose rungtynėse "Arsenal" ir "Man City" futbolininkai sužaidė lygiosiomis (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo 4-asis turas, kuriame žaidžiamos aštuonerios rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko "Emirates" stadione, kur vietos Londono "Arsenal" susigrūmė su "Manchester City" futbolininkais. Antrajame kėlinyje puikus Jacko Wilshere'o ir Alexio Sanchezo žaidimas neatnešė "kanonieriams" pergalės, 2-2.

Jau nuo pat rungtynių pradžios Arsene'o Wengero auklėtiniai pradėjo dominuoti ir demonstravo gerą žaidimą, tačiau Anglijos čempionai sulaukė savojo šanso.

28-ąją minutę į priekį svečius išvedė puolėjas Sergio Aguero, kuriam perdavimą atliko Jesusas Navasas. Per likusį pirmojo kėlinio laiką pavojingų epizodų netrūko, bet rezultatas liko 0-1.

Antrajame kėlinyje Londono vienuolikė ir vėl bandė primesti savo žaidimo taisykles varžovams. 63-ąją minutę pusiausvyrą sugrąžino Jackas Wilshere'as, nuginklavęs Joe Hartą.

Ilgai laukti dar vieno "Arsenal" įvarčio neprireikė - po 11 minučių pirmą kartą šiose rungtynėse šeimininkus į priekį išvedė Alexis Sachezas, o jam perdavimą atliko visą mačą blizgėjęs J.Wilshere'as.

Tačiau po įvarčio "Man City" futbolininkai nepalūžo ir pradėjo spausti varžovus. Pirmoji bloga žinia A.Wengerui buvo Mathieu Debuchy trauma, o po jos buvo praleistas įvartis.

83-ąją minutę varžovai iš Mančesterio pakėlė kampinį, o gynėjas Martinas Demichelis nuginklavo varžovų vartininką. Per likusį laiką "Arsenal" nesukūrė pavojingų progų, tačiau jų varžovai du sykius pataikė į virpstą. Vis dėlto, galutinis rezultatas liko 2-2.

"Arsenal" su 6 taškais žygiuoja septintoje vietoje, o "Man City" su vienu tašku daugiau užima trečiąją vietą.

"Arsenal" 2 - 2 "Man City"

28' [0 - 1] S.Aguero

63' [1 - 1] J.Wilshere

74' [2 - 1] A.Sanchez

83' [2 - 2] M.Demichelis