Persvaros neišlaikiusi merginų rinktinė pralaimėjo Rygos klubui © lff.lt nuotr.

Europos merginų iki 19 metų futbolo čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė pirmadienio vakarą sužaidė kontrolines rungtynes.

Panevėžyje Cederique’o Tullenerso treniruojama rinktinė kontroliniame mače priėmė SFK „Rīga“ futbolininkes. Lietuvaitės rungtynėse pirmosios pasižymėjo įvarčiu, tačiau vėliau turėjo pripažinti varžovių pranašumą ir pralaimėjo 1:3 (1:0).

Lietuvės kurį laiką rungtynėse pirmavo – pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai smūgiavo Karolina Jasaitytė.

Visgi po pertraukos labiau patyrusios viešnios iš Latvijos pelnė tris įvarčius be atsako ir iškovojo pergalę.

Primename, kad Europos merginų U19 čempionatas liepos 14–27 dienomis vyks Kaune, Marijampolėje ir Jonavoje, lietuvaitės jame dalyvaus šeimininkių teisėmis.

Kontrolinių rungtynių statistika

Lietuva WU19 – SFK „Rīga“ 1:3 (1:0);

Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas, teisėja – Rasa Grigonė;

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Darija Mikuckytė (46 min. Erneta Rinkevičiūtė), Ineta Šukštulytė (60 min. Ūla Miniotaitė), Kotryna Maželytė (60 min. Kamilė Medvedeva), Karolina Jasaitytė, Vanesa Vasiliauskaitė, Agnieška Kazarina, Miglė Žižytė (60 min. Saulė Uždavinytė), Karina Klevinskaitė (60 min. Neda Klezaitė), Rusnė Šešplaukytė, Austėja Petkevičiūtė (46 min. Saulutė Railaitė), Ema Kriaučiūnaitė (60 min. Meida Proscevičiūtė).