Peru veterano C.Pizarro įvartis "Copa America" turnyre parbloškė Venesuelą (VIDEO)

„Copa America“ turnyro C grupės varžybose – kone tobula lygybė. Po Peru pergalės prieš Venesuelą visos komandos turi po 3 taškus ir visų įmuštų/praleistų įvarčių santykis lygus nuliui.

Pirmose turnyro rungtynėse per teisėjo pridėtą laiką 1:2 Brazilijai pralaimėję Peru futbolininkai privalėjo iškovoti pergalę, kad galėtų galvoti apie kitą etapą.

Venesuelos rinktinės narys Fernando Amorabieta jau 29-ąją minutę gavo raudoną kortelę už grubų žaidimą. Tačiau Peru ekipai nesisekė perlaužti varžovų gynybos, nors kamuolį jie valdė daugiau nei 66 proc. laiko ir nuolat atakavo.

Vis dėlto, į aikštę po keitimo žengęs 36 metų veteranas Claudio Pizarro 72-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį.

C grupės ekipos likimas spręsis lemiamame ture, kai Kolumbija žais su Peru, o Brazilija – su Venesuela.