Pietų Amerikos čempionato starte – triuškinanti brazilų pergalė

Penktadienio naktį Brazilijoje prasidėjo 46-osios Pietų Amerikos čempionato pirmenybės, kuriose iš viso varžosi 12 nacionalinių komandų.

Atidarymo rungtynės įvyko San Paulo mieste, kuriame susigrūmė Brazilijos ir Bolivijos rinktinės. 46 tūkst. sirgalių akivaizdoje brazilai antrajame kėlinyje pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 3:0.

Pirmajame kėlinyje turnyro favoritams taip ir nepavyko pasiekti įvarčio, tačiau buvo atsigriebta per kitas 45 minutes.

50-ąją minutę Philippe Coutinho šeimininkus į priekį išvedė nuo 11 metrų žymos, o jau po trijų minučių galva pasiekė ir antrąjį savo įvartį.

Galutinį tašką šioje akistatoje padėjo aikštėje po keitimo pasirodęs ir tik kelias minutes prieš įvartį sužaisti spėjęs Evertonas.

Brazilų ir boliviečių grupėje taip pat varžosi Venesuela su Peru. Šios dvi komandos į kovą stos šį vakarą 22 valandą Lietuvos laiku.

Brazilija 3 - 0 Bolivija
50' [1 - 0] Coutinho (11 m. baudinys)
53' [2 - 0] Coutinho
85' [3 - 0] Everton