Pietų Korėja su Sonu priešakyje laimėjo Azijos žaidynes ir išvengė priverstinės karo tarnybos

Son Heungas-minas kartu su savo nacionaline komanda šiandien išgyveno tikrą dramą - jie Azijos žaidynių finale susitiko su Japonija.

Tai nebuvo rungtynės tik dėl nugalėtojų vardo - Pietų Korėjos futbolininkams tai buvo vienintelė galimybė išvengti priverstinės karo tarnybos savo šalyje.

Drama baigėsi sėkmingai Londono "Tottenham" žvaigždei ir jo nacionalinės komandos draugams - pergalę po pratęsimo rezultatu 2:1 pasiekė pietų korėjiečiai.

Per pagrindinį laiką nebuvo įmuštas nė vienas įvartis, tačiau pratęsimo metu po abiejų Sono rezultatyvių perdavimų Pietų Korėja įmušė du įvarčius. Japonai dar buvo sušvelninę atsilikimą, tačiau varžovai atlaikė spaudimą.

Po pergalės Pietų Korėjos rinktinės futbolininkams bus įteikti specialūs apdovanojimai jų šalyje. Jie po triumfo tapo elitiniais šios šalies sportininkais.

Pralaimėjimu atveju tas pats Sonas būtų privalėjęs po dviejų metų, kai jam būtų sukakę 28-eri, 24 mėnesių laikotarpiui atlikti privalomą karinę tarnybą.