Pirmą kartą šiame sezone aikštėje pasirodęs D. Welbeckas išplėšė dramatišką pergalę prieš "Leicester" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar vienerios 26-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione Londono "Arsenal" susigrūmė su pirmoje vietoje esančiu "Leicester City" klubu. Antrajame kėlinyje mažumoje žaidusios "lapės" rungtynių pabaigoje krito prieš "kanonierius" rezultatu 1-2.

Pirmajame kėlinyje nuo pat pradžios iniciatyvą su kamuoliu pradėjo rodyti Arsene'o Wengero auklėtiniai, tačiau pirmoji reali proga pasižymėti buvo sukurta svečių iš Lesterio. 15-ąją minutę po aukšto perdavimo Jamie Vardy atliko smūgį galva, bet užtikrintai sužaidė Petras Čechas.

"Arsenal" ilgą laiką dominavo su kamuoliu, o savo progų turėjo Alexis Sanchezas su Olivieriu Giroud. "Leicester" "kanonerius" bandė "prigauti" kontratakų metu.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Claudio Ranieri auklėtiniai sulaukė teisėjo malonės - Martinas Atkinsonas baudos aikštelėje įžvegė pražangą prieš J. Vardy ir skyrė 11 metrų baudinį, kuri sėkmingai realizavęs tas pats anglas išvedė svečius į priekį.

Kitos 45 minutės buvo dar intensyvesnės. A. Wengero vadovaujama komanda nuo pat pirmos minutės spaudė varžovus ir 46-ąją minutę Aarono Ramsey smūgis skriejo šalia virpsto.

54-ąją minutę "Arsenal" situacija tik gerėjo - už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas varžovų gynėjas Danny Simpsonas ir "Leicester" turėjo žaisti vienu žaidėju mažiau.

Šiaurės Londono komanda tuo naudojosi ir užgulė "lapių" vartus. 70-ąją minutę "kanonieriai" galiausiai po llgų bandymų išlygino rezultatą, kai po puikių Hectoro Bellerino ir O. Giroud perdavimų Kasperą Schmeichelį nuginklavo Theo Walcottas.

Po išlyginamojo įvarčio "Arsenal" apetitas tik didėjo ir idealią progą pasižymėti 85-ąją minutę turėjo Peras Mertesackeris, tačiau jo galva atliktas smūgis nepasiekė tikslo. Vos po kelių minučių dvi puikias progas turėjo puolėjas O. Giroud, bet patikimai vartuose stovėjo varžovų vartininkas.

Lemiamas įvartis krito 5-ąją pridėjo laiką minutę, kai lygioje vietoje prasižengė gynėjas iš Lenkijos, o po Mesuto Ozilo tikslaus perdavimo šį sezoną pirmą kartą aikštėje pasirodęs Danny Welbeckas išplėšė dramatišką pergalę prieš lygos lyderius.

"Leicester" klubui tai buvo vos trečiasis pralaimėjimas šiame "Premier" lygo sezone. Su 53 taškais C. Ranieri auklėtiniai lieka pirmoje vietoje, tačiau "Arsenal" atsilikimą nuo jų sumažino iki 2 taškų.

"Arsenal" 2 - 1 "Leicester"
45' [0 - 1] J. Vardy (11 m. baudinys)
70' [1 - 1] T. Walcott
90+5' [2 - 1] D. Welbeck