Pirmajame Čempionų lygos pusfinalio mače - "Juventus" pergalė prieš "Real" (VIDEO)

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje startavo pusfinalio etapas.

Pirmieji į kovą stojo Turino "Juventus" ir Madrido "Real" klubai. Savo žiūrovų palaikomi Massimiliano Allegri auklėtiniai rezultatu 2-1 įrodė pranašumą prieš dabartinius Europos čempionus.

Rungtynės prasidėjo kiek netikėtai - abi komandos žaidė greitą futbolą ir prie abiejų vartų buvo kuriamos atakos po atakos. Grėsmingiau atrodė šeimininkai, kurie jau 9-ąją minutę įsiveržė į priekį.

Claudio Marchisio surado skylę "Real" baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį Carlosui Tevezui, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė Ikeras Casillasas. Visgi, vartų sargui nuo įvarčio išgelbėti komandos nepavyko, nes prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo buvęs "baltųjų" auklėtinis Alvaro Morata ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po įvarčio "Bianconeri" neužsidarė gynyboje ir toliau aktyviai puolė. Vis dėlto, ilgai laukti išlyginamojo įvarčio neprireikė ir 27-ąją minutę po puikaus Jameso Rodriguezo perdavimo galva pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką geriau atrodė svečiai iš Madrido, kurie kėlinio pabaigoje turėjo puikią galimybę įsiveržti į priekį, tačiau Jameso Rodriguezo smūgiuotas kamuolys galva atsitrenkė į skersinį.

Kitos 45 minutės taip pat buvo aktyvios ir netrūko pavojingų epizodų. 57-ąją minutę C.Tevezas pasileido bėgti į kontrataką, kurios metu "Juvei" pavyko užsidirbti 11 metrų baudinį. Jį nepriekaištingai realizavo būtent C.Tevezas.

Po dar vieno praleisto įvarčio "Real" taip ir neatsigavo, o Turino komanda turėjo dar kelias progas pelnyti įvartį. Galutinis rezultatas liko 2-1 ir pergalę šventė šeimininkai.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų "Santiago Bernabeu" stadione įvyks kitą trečiadienį.

"Juventus" 2 - 1 "Real Madrid"

9' [1 - 0] A.Morata

27' [1 - 1] C.Ronaldo

58' [2 - 1] C.Tevez (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7683716" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Startinės sudėtys:

"Juventus": Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra, Marchisio, Pirlo, Sturaro, Vidal, Tevez, Morata.

Atsarginiai: Storari, Barzagli, Padoin, Pepe, Pereyra, Llorente, Matri.

"Real Madrid": Iker Casillas; Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo; Kroos, Ramos, James, Isco; Cristiano Ronaldo, Bale.

Atsarginiai: Navas, Coentrao, Chicharito, Lucas Silva, Arbeloa, Jese, Illarramendi.