Pirmajame Karaliaus taurės aštuntfinalio mače - "Atletico" pergalė prieš "Real" (VIDEO)

Trečiadienį vakare Ispanijoje sužaistos ketverios pirmosios Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione įvyko Madrido derbis, kuriame susigrūmė "Atletico" prieš "Real". Antrajame kėlinyje Diego Simeone įrodė pranašumą prieš Carlo Ancelotti auklėtinius ir iškovojo pergalę rezultatu 2-0.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "baltųjų" spaudimu ir kamuolio kontroliavimu, tačiau puikiai D.Simeone sustyguota gynyba žaidė patikimai ir malšino visus galimus pavojus.

Kitos 45 minutės buvo ryškiai kitokios ir "Atletico" pademonstravo savo žaidimą, nors "Real" ir toliau turėjo iniciatyvą. 58-ąją minutę akivaizdžiai prieš Raulį Garcia baudos aikštelėje prasižengė Sergio Ramosas, o tas pats R.Garcia nuo 11 metrų žymos išvedė "Rojiblancos" į priekį.

Po įvarčio C.Ancelotti į žaidimą nieko nedelsdamas "įmetė" vieną komandos lyderių Cristiano Ronaldo, o vėliau pasirodė ir Dani Carvajalis su Jese.

Vis dėlto, tai nepadėjo išlyginti rezultato ir apmaudų antrąjį įvartį UEFA Čempionų lygos nugalėtojai praleido 76-ąją minutę, kai po Gabi pakelto kampinio galva pasižymėjo jaunasis Jose Maria Gimenezas.

Įdomu tai, kad "Atletico" šį sezoną prieš "Real' laimi jau trečiąjį kartą iš eilės. Antsakomoji aštuntfinalio dvikova tarp Madrido ekipų įvyks sausio 15-ąją dieną "Santiago Bernabeu" stadione.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę pasiekė "Villarreal", minimaliu skirtumu palaužęs San Sebastiano "Real Sociedad". "Valencia" savo aikštėje palaužė Barselonos "Espanyol" vienuolikę, o "Almeria" ir "Getafe" susitikimas baigėsi taikiai.

"Atletico" 2 - 0 "Real Madrid"

58' [1 - 0] R.Garcia (11m. baudinys)

76' [2 - 0] J.M.Gimenez

"Villarreal" 1 - 0 "Real Sociedad"

71' [1 - 0] D.Cheryshev

"Almeria" 1 - 1 "Getafe"

22' [0 - 1] Verza (į savus vartus)

58' [1 - 1] Verza (11m. baudinys)

"Valencia" 2 - 1 "Espanyol"

10' [1 - 0] A.Gaya

60' [1 - 1] C.Stuani

86' [2 - 1] A.Negredo (11m. baudinys)