Pirmajame Karaliaus taurės pusfinalio mače - "Barcelona" pergalė prieš "Atletico" (VIDEO)

22 valandą Lietuvos laiku Ispanijos sostinėje įvyko intriguojanti Karaliaus taurės pusfinalio dvikova.

Pirmajame tarpusavio susitikime Madrido "Atletico" namuose priėmė "Barcelona" futbolininkus. Diego Simeone auklėtiniai pirmajame kėlinyje neatsilaikė nuo katalonų atakų, tačiau antrojo rungtynių dalyje buvo arti to, kad išplėštų lygiąsias. Vis dėlto "Barca" sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 2-1.

Nuo pat rungtynių pradžios Luiso Enrique auklėtiniai demonstravo aštrų žaidimą ir jau 7-ąją minutę krito pirmasis įvartis. Puikiai kamuolį prie savo kojų išlaikęs Luisas Suarezas po įspūdingo reido nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė svečius į priekį.

Katalonai po greito įvarčio atsitraukti į gynybą neketino ir toliau kūrė pavojingas progas. 33-ąją minutę "Barca" įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kai įspūdingą šūvį atliko Lionelis Messi.

Antrajame kėlinyje "Atletico" trauktis nebeturėjo kur, todėl jų atakos tapo kur kas grėsmingesnės. Vis dėlto svečiai turėjo ir savo progų, o ypač pavojingai baudos smūgį atliko tas pats L. Messi.

59-ąją minutę intrigą grįžo - po puikaus Diego Godino perdavimo Antoine'as Griezmannas sušvelnino atsilikimą ir "Atletico" siuntė dar didesnės pajėgas į puolimą.

Per likusį laiką "Rojiblancos" atliko daug pavojingų smūgių ir daug buvo visai šalia virpsto, tačiau katalonai sugebėjo atsilaikyti ir iš Ispanijos sostinės grįžti su teigiamu rezultatu.

Atsakomoji pusfinalio akistata įvyks po savaitės "Camp Nou" stadione. "Atletico" vienuolikei Barselonoje reikės mažiausiai dviejų įvarčių arba pergalės rezultatu 2-1, kas komandas išvestų į pratęsimą.

"Atletico" 1 - 2 "Barcelona"
7' [0 - 1] L. Suarez
33' [0 - 2] L. Messi
59' [1 - 2] A. Griezmann

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10068672" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>