Pirmajame Karaliaus taurės pusfinalio mače - "Sevilla" ir "Leganes" lygiosios (VIDEO)

Trečiadienį Madrido provincijoje įsikūrusiame "Municipal" stadione įvyko pirmosios Karaliaus taurės pusfinalio rungtynės.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje "Leganes" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Sevilla". Madrido "Real" ketvirtfinalyje patiesusi "Leganes" ekipa nepralaimėjo ir andalūzams - lygiosios rezultatu 1-1.

21-ąją minutę Luisas Murielis po Pablo Sarabios perdavimo išvedė svečius iš Sevilijos į priekį, tačiau pusiausvyrą rungtynėse sugrąžino Dimitrios Siovaso įvartis, kritęs 56-ąją minutę.

Atsakomosios rungtynės, kurios jau įvyks Sevilijos tvirtovėje, bus žaidžiamos vasario 7-ąją dieną.

Kitoje pusfinalio dvikovoje rytoj tarpusavyje susigrums "Barcelona" su "Valencia".

"Leganes" 1 - 1 "Sevilla" (VIDEO)
21' [0 - 1] L. Muriel
56' [1 - 1] D. Siovas