Pirmajame mače po rinktinių pertraukos „Tottenham“ gali verstis net be 7 žaidėjų © ZUMAPRESS com. nuotr.

Po trijų turų „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje sėdintis „Tottenham“ klubas gali pirmajame mače po rinktinių pertraukos verstis net be 7 žaidėjų dėl įvairių priežasčių. 

Giovani Lo Celso, Cristianas Romero bei Davinsonas Sanchezas 10 dienų izoliuosis Kroatijoje dėl to, jog žaidė Pietų Amerikos atrankose į Pasaulio čempionatą ir buvo valstybėse, kurios yra „raudonojoje zonoje“. Kroatijoje kartu su jais bus ir „Aston Villa“ duetas Emiliano Buendia ir Emiliano Martinezas. 

Tuo tarpu, Heung-Min Sonas nežaidė paskutinėse Pietų Korėjos rungtynėse atrankoje į pasaulio čempionatą dėl traumos. Pietų Korėjos treneris pranešė, jog vienas iš „Tottenham“ lyderių pradėjo jausti dešinės kojos blauzdos skausmus ir buvo nuspręsta juo nerizikuoti. 

Oliveris Skippas su Ryanu Sessegnonu abu atstovavo Anglijos U21 rinktinei šiame rinktinių lange ir taip pat sugebėjo susižeisti. Vidurio saugas O. Skippas patyrė kirkšnies traumą ir buvo pakeistas rungtynėse prieš Kosovo rinktinę. R. Sessegnonas traumą patyrė treniruotėse ir į „Tottenham“ stovyklą grįžo anksčiau, nei buvo planuota. 

Taip pat ir dėl Steveno Bergwijno yra šioks toks klaustukas prieš pirmąjį mačą po rinktinių pertraukos. Su Turkijos rinktine žaidęs puolėjas buvo pakeistas 61-ąją minutę ir po to buvo pastebėtas, kaip šaldė savo čiurną, kuri anksčiau yra apturėjusi traumų. 

Tiesa, šios traumos kol kas nepanašu, jog būtų labai rimtos, tačiau pirmasis „Tottenham“ mačas bus jau už trijų dienų, šeštadienį, tad laiko pasiruošti yra nedaug ir gali būti, jog „pentinai“ mačą su „Crystal Palace“ pasitiks nukraujavusia sudėtimi. 

Straipsnio įvertinimas: 2 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos