Pirmame kėlinyje subyrėjusi "Roma" išplėšė lygiąsias prieš "Atalanta"

Antrojo „Serie A“ turo paskutinės rungtynės buvo vertos laukimo. Jose fanai išvydo šešių įvarčių trilerį ir rezultatyvias 3:3 lygiąsias tarp „Roma“ ir „Atalanta“ ekipų.

Veiksmo netrūko tiek pirmame, tiek antrame kėliniuose. Viskas jau prasidėjus vos antrąją minutę, kai Javieras Pastore išvedė „Roma“ ekipą į priekį.

Vis dėlto po to „Roma“ krito į duobę ir visiškai subyrėjo.

„Atalanta“ rezultatą išlyginti sugebėjo jau 19-ąją minutę, kai pasižymėjo Timothy Castagne, o dar po trijų minučių Emiliano Rigoni ir išvedė svečių komandą į priekį.

Negana to, tas pats E. Rigoni 38-ąją minutę įmušė antrąjį savo įvartį ir pasiuntė „Roma“ ekipą į nokdauną.

Vis dėlto sostinės ekipa ginklų nesudėjo ir jau 60-ąją minutę priartėjo prie savo varžovų. Tuomet įvartį įmušė Alessandro Florenzi.

O jau 82-ąją minutę „Roma“ ekipa ištaisė savo klaidas pirmajame kėlinyje ir išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Kostas Manolas.

Per likusį laiką nė vienai ekipai išsiveržti į priekį dar kartą nepavyko ir komandoms teko pasidalinti po tašką.

„Roma“ 3:3 „Atalanta“
2‘ [1-0] J. Pastore
19‘ [1-1] T. Castagne
22‘ [1-2] E. Rigoni
38‘ [1-3] E. Rigoni
60‘ [2-3] A. Florenzi
82‘ [3-3] K. Manolas