Pirmas atleidimas A lygoje: „TransINVEST“ gretose G. Barevičių keičia D. Vencevičius © lff.lt nuotr.

A lygoje įvyko pirmas sezono atleidimas – Vilniaus rajono „TransINVEST“ atleido į A lygą komandą išvedusį Giedrių Barevičių.

„Vilniaus rajono FK TransINVEST vyrų komandą nuo šiol treniruos Donatas Vencevičius“, – skelbiama oficialiame pranešime.

Treneris Giedrius Barevičius bus atsakingas už jaunųjų klubo žaidėjų ugdymą.

Donatas Vencevičius karjerą pradėjo tuometiniame Vilniaus Vėtros klube, su kuriuo žaidė UEFA Intertoto turnyre, vėliau karjerą tęsė Marijampolės Sūduvos klube, su kuriuo, būdamas vyr. treneriu iškovojo A lygos sidabrą.

Vėliau Vencevičiaus karjera pakrypo į Lenkiją, kur jis ilgus metus dirbo su klubu SKS Wigry Suwalki, na o pastaruoju metu darbavosi Lenkijos Ekstraklasa Legnica ir pirmos lygos Bialsko-Bialos Podbeskidzie klubuose.

Per daugiau negu dešimtmetį trukusią karjerą Lenkijoje D. Vencevičius du kart buvo grįžęs treniruoti Lietuvos futbolo klubus - Jonavos Jonavą ir Alytaus Dainavą. Treneris yra sukaupęs nemažai patirties treniruojant ir Lietuvos rinktines. Anksčiau jis buvo trenerio asistentu Lietuvos nacionalinę rinktinę treniruojant portugalui Jose Couceiro ir Raimondui Žutautui, taip pat D. Vencevičius 2019-2020 m. buvo Lietuvos U21 rinktinės vyriausiuoju treneriu.

Nuo 2012 m. D. Vencevičius yra gavęs UEFA Pro licenciją Varšuvoje. Futbolininko karjeroje D. Vencevičius ryškiausias pergales iškovojo atstovaudamas Vilniaus Žalgiriui, Varšuvos Polonia ir FC Copenhagen klubams. Su šiomis komandomis futbolininkas tapo Lietuvos, Lenkijos ir Danijos čempionu. Taip pat, buvęs saugas yra žaidęs Norvegijos, Švedijos ir Maltos čempionatuose. Nacionalinėje Lietuvos rinktinėje D. Vencevičius sužaidė 33 rungtynes.57100

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB