Pirmas: G. Gineitis Italijos taurėje atliko rezultatyvų perdavimą © ZUMAPRESS com. nuotr.

Gvidas Gineitis savo karjeroje „Torino“ klube pirmąsyk svariai prisidėjo prie įvarčio.

19-metis centro saugas atliko rezultatyvų perdavimą Italijos taurės („Coppa Italia“) rungtynėse, kuriose jo atstovaujama Turino ekipa po pratęsimo 1:2 nusileido „Frosinone“ komandai.

G. Gineitis atliko rezultatyvų perdavimą 31-ąją rungtynių minutę, kuomet sėkmingai pakėlė kamuolį po kampinio. Davidas Zima netrukus įmušė įvartį smūgiu galva.

Per pratęsimą svečių pergalė nulėmė iš „Real“ išsinuomotas Reinieris. Pačioje mačo pradžioje „Frosinone“ gretose pasižymėjo ir Arijonas Ibrahimovičius, nuomos pagrindais atvykęs iš „Bayern“ komandos.

„SofaScore“ G. Gineitį išrinko kaip geriausią „Torino“ komandos žaidėją.