Pirmasis L. Podolski įvartis padėjo "Inter" svečiuose palaužti "Udinese"

Antradienio vakarą sužaistas pirmasis 33-ojo Italijos čempionato turo mačas, kuriame susigrūmė "Udinese" bei Milano "Inter" klubai.

"Madų sostinės" futbolininkams pavyko iškovoti itin svarbius tris taškus kovojant dėl teisės kitą sezoną varžytis UEFA Europos lygoje ir bent laikinai priartėti prie aukštesnes pozicijas užimančių ekipų.

Rungtynėse netrūko atkaklios bei aršios kovos. Trys geltonos kortelės šiame mače buvo parodytos vos įpusėjus pirmajam kėliniui, o 41-ąją minutę antrąkart šią prieš save išvydo "Udinese" atstovas Maurizio Domizzi.

Iškart po pertraukos dešimtyje likusių Udinės futbolininkų vartininkas Orestis Karnezis prasižengė baudos aikštelėje ir suteikė progą "Inter" ekipai mušti 11 metrų baudinį, kuria puikiai pasinaudojo snaiperis Mauro Icardi.

Tiesa, šeimininkai nenustojo kautis net ir turėdami vienu žaidėju mažiau. Vos po dviejų minučių rezultatą išlygino nepailstantis veteranas Antonio Di Natale. Vis dėlto, nepraėjus nė dešimt minučių raudoną kortelę užsidirbo bei iš aikštės buvo pašalintas dar vienas "Udinese" narys Emmanuelis Agyemangas-Badu, taigi, likus devyniese, atsilaikyti šeimininkams tapo praktiškai neįmanoma.

Tai puikiai patvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Lukasas Podolski, 66-ąją minutę pelnęs pergalingą įvartį, kuris, beje, buvo pirmasis vokiečiui Roberto Mancini vedamos komandos gretose.

"Udinese" 1 - 2 "Inter"
41' Maurizio Domizzi ("Udinese") pašalintas iš aikštės
[0-1] 48' Mauro Icardi (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 50' Antonio Di Natale
59' Emmanuel Agyemang-Badu ("Udinese") pašalintas iš aikštės
[1-2] 66' Lukas Podolski

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>