Pirmoje lygoje dzūkai nukovė "Panevėžį"

Sekmadienį Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai namuose priėmė vieną iš lygos favoričių – „Panevėžį“ ekipą. Visas rungtynes aikštėje vyraujant apylygiam žaidimui, paskutinę pridėto laiko minutę dainaviečiams pavyko uždirbti 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo komandos kapitonas Linas Savastas ir įrašė pirmąją sezono pergalę – 1:0.

Rungtynės sausakimšai užpildytame Alytaus dirbtinės dangos stadione prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Pirmoje kėlinio viduryje kamuolio kontrolę perėmusių Donato Vencevičiaus auklėtinių bandymai įsiveržti į priekį baigdavosi panevėžiečių gynybos gniaužtuose.

Antroje mačo pusėje savo stipriąsias puses ėmė rodyti ir alytiškiai, ir varžovai iš Panevėžio. DFK „Dainava“ vis dažniau šeimininkus bandė užpulti kontraatakų metu, bet nesėkmingai. Savo puikų žaidimą demonstravo ir dainaviečių vartų sargas Martynas Matijoška, gelbėjęs nuo itin pavojingų aukštaičių smūgių.

Rungtynėms artėjant į pabaigą komandos vis dažniau atsidurdavo varžovų baudos aikštelėse. Paskutinėmis pridėto laiko minutėmis pavojingos atakos metu panevėžiečiai savo baudos aikštelėje neleistinai pargriovė „Dainavos“ legionierių William Ebosse ir uždirbo dainaviečiams 11 metrų baudinį. Prie baudos žymos stojęs komandos kapitonas Linas Savastas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į Mariaus Suvaizdžio ginamus vartus ir įrašė alytiškiams pirmąją sezono pergalę.

Alytaus DFK „Dainava“ – FK „Panevėžys“ 1:0 (0:0)