Pirmoji "Coppa Italia" pusfinalio akistata tarp "Milan" ir "Lazio" baigėsi lygiosiomis (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmasis antrojo Italijos taurės pusfinalio mačas. Jame "Milan" futbolininkai "San Siro" stadione priėmė Romos "Lazio".

Susitikimas klostėsi apylygiai ir komandos atliko nemažai smūgių, tačiau pavojingų progų buvo ne itin daug. Puikų įvartį pirmojo kėlinio viduryje galėjusio įmušti Ciro Immobile bandymui taip pat pritrūko tikslumo.

Antrajame kėlinyje pavojingiausiai iš aikštės šeimininkų atrodė Suso, kurio smūgį galiausiai atrėmė varžovų vartininkas. Tas pats nutiko su dar vienu geru Immobile mėginimu.

Neilgai trukus po "Lazio" snaiperio progos įmušti galėjo "Milan" jaunuolis Patrickas Cutrone, bet jo smūgį vėl atlaikė Thomasas Strakosha, o Hakanas Calhanoglu kamuolį paleido virš vartų.

Rungtynės galiausiai pasibaigė lygiosiomis 0-0, tad viskas spręsis atsakomajame mače, kuris vyks vasario 28 dieną.

"Milan" 0 - 0 "Lazio"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10905526" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>