Pirmoji sezono pamoka: "Man Utd" išvykoje krito prieš "Brighton" (VIDEO)

18 valandą Anglijos "Premier" lygoje įvyko priešpaskutinė 2-ojo turo dvikova.

"Brighton" namuose priėmė "Manchester United" futbolininkus. Pirmajame ture sunkią pergalę pasiekę "raudonieji velniai" šį kartą neišsigelbėjo - "Brighton" varžovus nugalėjo rezultatu 3:2.

"Man Utd" ekipai šiose rungtynėse nesisekė nei kurti, nei griauti atakas. Pirmasis įvartis į svečių vartus krito 25-ąją minutę - Glennas Muray'us meistriškai vienu lietimu išpildė komandos draugo perdavimą ir pro De Gea rankas pasiuntė kamuolį vartų tinklą.

Vos po dviejų minučių "Man Utd" buvo nubausti dar vienu įvarčiu - standartinės situacijos metu baudos aikštelėje esančia sumaištimi pasinaudojęs gynėjas Shane'as Duffy smeigė antrą vinį į varžovų karstą.

Visgi, 34-ąją minutę Mančesterio vienuolikė rado priešnuodžių šeimininkų gynyboje - Luke'as Shaw kovodamas dėl kamuolio jį paspyrė Romelu Lukaku link, o šis smūgiu galva sušvelnino atsilikimą.

Vis dėlto tai nepažadino "Man Utd" ekipos ir 44-ąją minutę "Brighton" susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą. Ericas Bailly baudos aikštelėje neleistinai sustabdė savo varžovą ir realizuoti 11 metrų baudinio stojęs Pascalas Grossas tai padarė sėkmingai.

Antrajame kėlinyje Jose Mourinho metė į kovą savo ryškiausias Anglijos žvaigždes, tačiau jie greito rezultato neatnešė.

Paskutinę rungtynių akimirką "United" uždirbo 11 metrų baudinį ir jį sėkmingai realizavo Paulis Pogba, tačiau žaisti buvo likusios vos kelios sekundės ir "Brighton" triumfavo rezultatu 3:2.

"Brighton" komandai tai buvo pirmieji taškai, p savo ruožtu "United" patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

"Brighton" 3 - 2 "Man Utd"
25' [1 - 0] G. Murray
27' [2 - 0] S. Duffy
34' [2 - 1] R. Lukaku
44' [3 - 1] P. Gross (11 m. baudinys)
90+5' [3 - 2] P. Pogba (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 6 0
  • MettaworIdpeace

Mourinho out! Zidane in!

• 59
  • cx (IP: 6230b6ca8)

mauras traukia koksa rubinej? 😀 😀 maladiec brighton, tegul tvirkina ta futbolo parodija

MCsirgalius

Your city is blue your city is blue just like Brighton your city is blue!!! Jei net Brighton gali sita skanduote dainuot( jau nekalbu apie pernai Lecterio ir Chelsea sirgaliu) tai ant tiek graudžiu ir užtriguiu praeityje reike buti. Tobula diena Manchesteriui. City laimejo, Stretford United prapyle. Tobula!!!

• 1
  • Čemodanas (IP: 392cf8114)

O ka veikia super atakuojantis Alexis?

• -1
  • 2 as (IP: e7a0e5206)

Ka tu cia apsimeti asile, dar drysta save fanu vadinti, tu siuksle, o ne fanas, jei nebutum piemenosas, tai zinotum, kad kai seras alexas perime United, tai jau vadovaujant buvo komanda ir 11 lygoje, ir isvis be europos, bet vadovybe turejo kantrybes ir atejo rezultatai, dabar gi pernai buvome 2 vietoje, kas su sita sudetimi ir wow pasiekimas, laimeta europos lyga, grizome i ch. lyga, ko net nebuvo prie moyeso ar van-galio zodziu esi siuskle tu ir nedrisk saves niekada vadinti United fanu, darai geda tik tikriems fanams

• 0
  • Mourinho OUT (IP: c8e57f666)
    MettaworIdpeace

Giggs IN

• 0
  • Yt (IP: 0f25c9243)

Tolimesne Mourinho karjera: Po atleidimo is United grizta treneruoti koki nors Italijos kluba, ten nepasisekus grizta i Porto. Po nepavykusio sezono atleidziamas ir po senai pazinciai priimamas i Lietuvos futoblo rinktines Jankausko asistentu

• Xaxa (IP: b1d418642)

O dabar laukiam kaip po rungtynių Mourinho pradės stumt ant vadovybės, kad pirkinių nebuvo daug. Taip pat kaltė bus nurašoma ant to, kad žaidėjai po pasaulio čempionato žaidžia. Žodžiu Mauras "tikrai nebus kaltas".