Pirmosios "Sampdoria" ir "Brescia" pergalės © Eurofootball.lt
Italijos "Serie-A" lygoje sekmadienio popietę vyko aštuoneri ketvirtojo turo susitikimai. Netikėtai puikų sezono startą tęsia Z.Zemano treniruojama "Lecce", šį kartą namuose įveikusi "Cagliari" ekipą ir pakilusi į antrąją poziciją.

Pirmąsias pergales sezone iškovojo "Sampdoria" ir "Brescia" komandos, išvykoje nugalėjusios atitinkamai "Fiorentina" ir "Sampdoria" ekipas. 11 metrų baudinį "Bresciai" uždirbo lietuvis M. Stankevičius, o vėliau jį pakeitęs D.Mannini įmušė abejotiną, bet visgi pergalingą įvartį.

Tuo tarpu Milano "Inter" jau trečią kartą sužaidė lygiosiomis - šį kartą milžinui iš šiaurės pasipriešino "Parma" klubas. Du susitikimai baigėsi be įvarčių, o Tomo Danilevičiaus "Livorno" ir "Atalanta" įmušė po įvartį bei pasidalino po tašką. Vienintelėse likusiose, ir tuo pačiu įdomiausiose turo rungtynėse, vyksiančiose šiandien vakare, susitiks "Lazio" ir "Milan" komandos.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rezultatai:

"%c00143" 0 - 2 "%c00070"
11' [0 - 1] Fabio Bazzani
64' [0 - 2] Stefano Sacchetti

"%c00037" 2 - 2 "%c00029"
17' [0 - 1] Alberto Gilardino
72' [1 - 1] Obafemi Martins
74' [1 - 2] Marco Marchionni
82' [2 - 2] Obafemi Martins

"%c00061" 3 - 1 "%c00216"
48' [0 - 1] Mauro Esposito
57' [1 - 1] Marco Cassetti
73' [2 - 1] Guillermo Giacomazzi
86' [3 - 1] Sasa Bjelanovic

33' Diego Luis Lopez ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"%c00063" 1 - 2 "%c00079"
7' [0 - 1] Andrea Caracciolo (11m.)
56' [1 - 1] David Di Michele
76' [1 - 2] Daniele Mannini

76' Marek Jankulovski ("Udinese") pašalintas iš aikštės

Marius Stankevičius ("Brescia") žaidė iki 74-os minutės

"%c00080" 0 - 0 "%c00081"

"%c00214" 0 - 0 "%c00068"

"%c00213" 1 - 1 "%c00215"
72' [0 - 1] Carmine Gautieri
74' [1 - 1] Luca Vigiani

30' Gianpaolo Pazzini ("Atalanta"), 60' Igor Protti ("Livorno") pašalinti iš aikštės