Pirmuoju Europos lygos aštuntfinalio dalyviu tapo "Braga" (VIDEO)

Šį vakarą baigėsi pirmasis UEFA Europos lygos šešioliktfinalis. Jame kelialapį į tolimesnį turnyro etapą iškovojo "Braga" futbolininkai.

Tiesa, namie vykusiame mače Portugalijos ekipa su "Sion" sužaidė lygiosiomis 2-2, bet galutinę pergalę šeimininkams garantavo 2-1 pasiekta pergalė Šveicarijoje.

Svečiai Bragos vienuolikei kibo į atlapus jau nuo pat pirmųjų minučių, o šešioliktąją po Ebenezerio Assifuah perdavimo iš krašto puikiu smūgiu pasižymėjo Theofanis Gekas. Tiesa, atsakymo laukti ilgai neteko ir rezultatas tapo lygus jau po 27-ąją minutę Josue realizuoto 11 metrų baudinio.

Gekas savo komandą išvedė į priekį vos po kelių akimirkų, kai jam po kojomis sėkmingai nukrito kamuolys. Po antrojo graiko įvarčio situacija tapo tokia, kad nepelnius daugiau įvarčių būtų reikėję žaisti pratęsimą.

Visgi, jau antrojo kėlinio pradžioje "Braga" didvyriu tapo Nikola Stojiljkovičius, išnaudojęs puikų Rafa Silvos perdavimą.

Nors Bragos stadione susirinkę sirgaliai išvydo dar ne vieną rimtą progą, mačas baigėsi 2-2.

"Braga" (2 - 1) 2 - 2 "Sion"
[0-1] 16' Theofanis Gekas
[1-1] 27' Josue (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 29' Theofanis Gekas
[2-2] 48' Nikola Stojiljkovič