Pirmuosius taškus praradusi "RB Leipzig" ekipa sužaidė lygiosiomis su "Bayern"

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių ketvirtojo turo centrinėje dvikovoje "RB Leipzig" namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su šalies čempione Miuncheno "Bayern" ekipa.

"Bayern" rungtynes pradėjo labai sėkmingai ir jau 3-ąją minutę Robertas Lewandowskis iššokęs vienas prieš varžovų vartininką neklydo ir išvedė svečius į priekį.

Šeimininkai rezultatą išlygino jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai 11 metrų baudinį realizavo Emilis Forsbergas.

"RB Leipzig" ekipai tai buvo pirmieji prarasti taškai šį sezoną ir kol kas ji rikiuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje. "Bayern" per pirmąsias ketverias rungtynes iškovojo 8 taškus ir kol žengia trečioje vietoje.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • LaisvasVejas
    Vaidoshius

Maladiec buliai, atsilaikė, kad ir namie, bet vistiek pliusas ir tuo pačiu sušvelnino BVB netikėtos nesėkmės prieš lavonus pasekmes. Turi būti BVB metai, kiek galima, turi Reus imti taurę pagaliau 😀

Vaidoshius tu šiaip prisuostes pigiu klijų ar kas tau yra?