Po A lygos burtų ceremonijos - entuziazmo kupini teiginiai

Ištraukus Lietuvos čempionato tvarkaraščio burtus, tiek lygos prezidentas Deividas Šemberas, tiek komandų atstovai tryško entuziazmu ir liko patenkinti naujuoju pirmenybių formatu, teigdami, kad artėjantis sezonas bus įdomesnis ir klubams, ir žiūrovams.

Pasibaigus burtų ceremonijai, D. Šemberas pasidžiaugė pirmojo čempionato turo poromis ir tuo, jog lygoje po 27-erių metų pertraukos pasirodys klubas iš Jonavos.

„Gerbėjų laukia desertas: „Trakų" ir „Žalgirio dvikova bus įdomi. Prieš savaitę šie klubai bus sužaidę Supertaurės rungtynes. Būtent tokiomis rungtynėmis startuoti yra įdomiau, pirmasis turas papuoš čempionato atidarymą.

Esu labai patenkintas, kad prie A lygos prisijungė Jonavos „Lietava", sveikinu juos sugrįžus po daugelio metų. Noriu jiems palinkėti sėkmės, kadangi pirmasis sezonas naujokams būna nelengvas. Tikiu šia komanda, kadangi vadovybė ir jos požiūris paliko pozityvų įspūdį.

Manau, kad pati paskutinė čempionato stadija bus žymiai įdomesnė, kai šeši stipriausi klubai varžysis tarpusavyje. Silpnesnės komandos, kurioms sezonas realiai būna pasibaigęs, nebūna pakankamai motyvuotos ir, manau, kad ši sistema suteiks daugiau motyvacijos", - kalbėjo A lygos prezidentas.

Savo ruožtu Vilniaus „Žalgirio" sporto direktorius Mindaugas Nikoličius taip pat negailėjo gerų žodžių naujai lygos valdžiai ir patikino, kad pirmojo turo akistata su „Trakais" bus itin įdomi.

„Pradėsime sezoną nuo Supertaurės rungtynių ir du kartus iš eilės žaisime prieš „Trakų" futbolininkus. Du kartus iš eilės žaisti su ta pačia komanda nėra lengva, manau, kad žiūrovų laukia labai įdomus A lygos startas.

Turnyro formatą vertiname labai pozityviai. Džiaugiamės, kad Deividas Šemberas tapo A lygos prezidentu ir Rimvydas Čekavičius direktoriumi. Matome labai daug pozityvių ženklų, kad lyga ir klubai gali tobulėti. Manau, kad lyga bus stabilesnė ir įdomesnė žiūrovui, o naujas formatas prie to prisidės.", - teigiamų ženklų įžvelgė M. Nikoličius.

Čempionų atstovas taip pat pakomentavo ir klubo sudėties aspektus: „Galimi pasikeitimai dar ties dviem-trim futbolininkais. Į Borisovo BATE išvyko Jurijus Kendyšas, šiuo metu vyksta derybos ir neaišku, kaip jos pasibaigs. Yra klaustukų ties kai kuriais futbolininkais, kurie taip pat gali išvykti. Jeigu tai atsitiktų - yra numatyti kandidatai, kurie juos pakeistų.

Panašios nuomonės apie tvarkaraštį liko ir „Trakų" klubui ceremonijoje atstovavęs Virmantas Lemežis, kuris taip pat atskleidė, jog komandos sudėtis dar nėra suformuota iki galo.

„Pasiruošimas vyksta sklandžiai. Italijoje turėjome geras sąlygas treniruotėms, sunkiai dirbome, žaidėme draugiškas rungtynes. Manau, visas pasiruošimas praėjo sklandžiai. Komandos sudėtį pilnai sukomplektuosime iki sezono pradžios. Dabar yra sukomplektuota 90 proc. komandos, bus dar keli žaidėjai.

Į naują formatą žiūrime teigiamai, kadangi patirtis rodo, kad kažkuri komanda nebaigia čempionato. Manome, kad jis bus stabilesnis ir įdomesnis žiūrovams. Sezono pabaigoje galime tikėtis daugiau sportinės intrigos", - teigė V. Lemežis.

Tuo tarpu Jonavos „Lietavos" atstovas Džeraldas Rocys pasakojo, jog miesto gyventojai itin nekantrauja pamatyti savo palaikomą klubą, besigrumiantį su pajėgiausiomis Lietuvos ekipomis.

„Mieste jaučiamas didžiulis ažiotažas. Visi laukia sugrįžimo ir visiems tai rūpi, mes esame pasiruošę pateisinti visų viltis.

Tikslas yra neiškristi ir, užėmus septintą vietą, neperžaisti rungtynių, o maksimaliai planuojame likti ketvirti", -  apibendrino Dž. Rocys.

„Lietavos" atstovas taip pat buvo ambicingai nusiteikęs, kai paaiškėjo, jog jonaviečiai pirmame A lygos ture susitiks su Marijampolės „Sūduva", kuri pernai LFF taurėje eliminavo Jonavos klubą.

„Keršysime už praeitų metų taurės varžybas. Trečias kartas nemeluoja", - su entuziazmu kalbėjo „Lietavos" atstovas.