Po dviejų pralaimėjimų atsitiesęs "Real" nepaliko jokių vilčių "Espanyol" ekipai (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 18-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" sužaidė pirmąsias 2015 metų rungtynės "Santiago Bernabeu" stadione. Jame šeimininkai rezultatu 3-0 nepaliko jokių vilčių Barselonos "Espanyol" ekipai.

Karališkieji į priekį įsiveržė jau 12-ąją minutę, kai po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo pasižymėjo Jamesas Rodriguezas. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir 28-ąją minutę nuostabų baudos smūgį realizavo Garethas Bale'as.

Antrasis kėlinys itin nesėkmingai prasidėjo "Real" klubui, kuris 53-ąją minutę liko dešimtyje. Po susidūrimo su varžovu Fabio Coentrao gulėjo ant žolės, tačiau teisėjo tas neįtikino ir portugalas netrukus prieš save išvydo raudoną kortelę.

Vis dėlto, "baltiesiems" tai nesutrukdė pelnyti dar vieno įvarčio ir iškovoti lengvos pergalės. 76-ąją minutę Alvaro Arbeloa iš dešiniojo krašto atliko rezultatyvų perdavimą po keitimo pasirodžiusiam Nacho.

"Real" po pergalės nuo artimiausio persekiotojo "Barcelona" klubo įgijo keturių taškų pranašumą bei vis dar yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse "Villarreal" - "Malaga" ir Vigo "Celta" - "Valencia" sužaidė lygiosiomis, 1-1.

"Real Madrid" 3 - 0 "Espanyol"

12' [1 - 0] J.Rodriguez

28' [2 - 0] G.Bale

76' [3 - 0] Nacho

53' F.Coentrao ("Real Madrid") pašalintas iš aikštės

"Malaga" 1 - 1 "Villarreal"

45' [0 - 1] J.dos Santos

60' [1 - 1] N.Amrabat

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/vjLdMwDg0aQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Celta" 1 - 1 "Valencia"

43' [0 - 1] Rodrigo

61' [1 - 1] F.Orellana

28' F.Orellana ("Celta") nerealizavo 11m. baudinio