Po dviejų praleistų įvarčių atsibudusi „AC Milan“ patiesė „Celtic“, „Tottenham“ dar kartą prarado taškus © AFP nuotr.

Prasidėjo UEFA Europos lygos penktojo turo rungtynės.

Trečiąją pergalę iškovojo „AC Milan“ futbolininkai, kurie namuose 4:2 nugalėjo „Celtic“.

Rungtynės vyko permainingai. Svečiai į priekį išsiveržė septintąją minutę po T. Rogičiaus įvarčio.

14-ąją minutę rezultatą padvigubino O. Edouardas.

Šeimininkam sušvelninti atsilikimą pavyko 24-ąją minutę po J. Calhanoglu įvarčio.

Dar po dviejų minučių rezultatą išlygino S. Castillejo.

Šeimininkai rezultatą persvėrė 50-ąją minutę po H. Hauge įvarčio.

Galutinis taškas padėtas 82-ąją minutę po B. Diazo smūgio į vartus.

Po šios pergalės „AC Milan“ užsitikrino vietą kitame Europos lygos etape.

Kitose rungtynėse dramatiška kova vyko tarp „Tottenham“ ir LASK futbolininkų. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

Rungtynėse pirmieji į priekį 42-ąją minutę išsiveržė LASK Futbolininkai po P. Michori įvarčio.

Vis tik svečiams iš Anglijos rezultatą pavyko išlyginti antrąją pirmojo kėlinio pridėtą minutę po  G. Bale’o tiksliai realizuoto 11 metrų baudinio.

Svečiai į priekį išsiveržė 56-ąją minutę oi Sono įvarčio.

84-ąją minutę rezultatą išlygino J. Eggesteinas.

87-ąją minutę D. Alli tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir „Tottenham“ išsiveržė į priekį 3:2.

Vis tik trečiąją pridėto laiko minutę M. Karamoko išplėšė lygiąsias 3:3.

„Antwerp“ 3:1 „Ludogorets“

CSKA 0:1 „Wolfberger AC“

Feyenoord“ 0:2 „D. Zagreb

Crvena zvezda 0:0 Hoffenheim

Zorya Luhansk 1:0 Leicester

Gent 1:2 Liberec

Lille 2:1 Sparta Prague