Po F.Valverde sumušimo – skubus „Real“ susirinkimas © AP nuotr.

Situacija Madrido „Real“ klube darosi nevaldoma.

Po gynėjo Antonio Rudigerio išpuolių prieš bendražygį Alvaro Carrerasą ir personalo narį, šįkart „sublizgėjo“ Aurelienas Tchouameni ir Federico Valverde.

Vakarykštėje treniruotėje prancūzas ir urugvajietis taip rimtai susikibo, kad juos turėjo skirti visas būrys žaidėjų.

Negana to, muštynių metu F. Valverde patyrė sužalojimų ir privalėjo vykti į ligoninę.

Anot „Marca“, klubo vadovai ir treneriai po incidento paskelbė skubų susirinkimą ir jo metu mėgino nuraminti kunkuliuojančias aistras.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • florentino magija (IP: 7c36dc963)

    tai vadinasi zaideju klubas zaidejai ir aiskinas santykius, kaip kokioje zonoj, gal ne Alonso buvo blogas treneris, o Pereso grybavimas.

    • 45
  • DonatasV (IP: 0b359c08f)

    Prieš porą dienų buvo straipsnis, kad Rudiger smogė komandos nariui, bet pasekmių jokių. Net buvo pasakyta, kad Arbeloa kaip jam už tai priekaištų neturi. Tai pasekoje Rudiger taip įsijautė, kad net aptarnaujančio personalo darbuotoją, kuris jau ir metuose, tampo už rankos ir tranko per veidą. O visi kiti jam nė žodžio nedrįsta pasakyti. Dabar kitas dalykas, Valverde sumušamas ir į ligoninę keliauja... Kuo toliau, tuo labiau pasitvirtina Alonso žodžiai, kai išeidamas jis pasakė, kad negali taip būti kad prezidentas yra visada kaikurių žaidėjų pusėje. Tai va dabar matom, kad gavosi palaida bala. Kaikurie ten esantys galvoja, kad jie gali daryti ką nori ir jau net nebevaldomai smurtauja. O treneris be žodžio ir nenorėdamas pyktis su žvaigždutėmis, net nedrįsta jiems ką sakyti.

    • 31
  • kiero (IP: facfc1333)
    Kmaro (IP: 4244c8fe9)

    Barsos žurnaliugos neršia, pila šuda prieš el clasico. Muštynių ir grumtynių būna visuose klubuose. Bet tik “netikėtai” pradeda lysti į viešumą…

    nuo kada marca uz barca? 😀 😀

    • 23
  • Jurgen Teller (IP: c2f589f59)

    wtf

    • 16
  • Mateo999 (IP: a12dd997a)

    Visiškai laukiniai

    • 9
  • Mires (IP: 76dc6947b)

    Reikalas tas realas. PSG valdo

    • 2
  • Darius 1958 (IP: 04716a30e)

    Tuoj krepšinio žvaigždės, Kleiza su Mačiuliu sakys, kad rūbinėje visko būna, kodėl čia išviešino ***. :))

    • 4
  • Mateo999 (IP: a12dd997a)

    Visiškai laukiniai

    • 9
  • DonatasV (IP: 0b359c08f)

    Prieš porą dienų buvo straipsnis, kad Rudiger smogė komandos nariui, bet pasekmių jokių. Net buvo pasakyta, kad Arbeloa kaip jam už tai priekaištų neturi. Tai pasekoje Rudiger taip įsijautė, kad net aptarnaujančio personalo darbuotoją, kuris jau ir metuose, tampo už rankos ir tranko per veidą. O visi kiti jam nė žodžio nedrįsta pasakyti. Dabar kitas dalykas, Valverde sumušamas ir į ligoninę keliauja... Kuo toliau, tuo labiau pasitvirtina Alonso žodžiai, kai išeidamas jis pasakė, kad negali taip būti kad prezidentas yra visada kaikurių žaidėjų pusėje. Tai va dabar matom, kad gavosi palaida bala. Kaikurie ten esantys galvoja, kad jie gali daryti ką nori ir jau net nebevaldomai smurtauja. O treneris be žodžio ir nenorėdamas pyktis su žvaigždutėmis, net nedrįsta jiems ką sakyti.

    • 31
  • kiero (IP: facfc1333)
    Kmaro (IP: 4244c8fe9)

    Barsos žurnaliugos neršia, pila šuda prieš el clasico. Muštynių ir grumtynių būna visuose klubuose. Bet tik “netikėtai” pradeda lysti į viešumą…

    nuo kada marca uz barca? 😀 😀

    • 23
  • florentino magija (IP: 7c36dc963)

    tai vadinasi zaideju klubas zaidejai ir aiskinas santykius, kaip kokioje zonoj, gal ne Alonso buvo blogas treneris, o Pereso grybavimas.

    • 45
  • Jurgen Teller (IP: c2f589f59)

    wtf

    • 16
  • Kmaro (IP: 4244c8fe9)

    Barsos žurnaliugos neršia, pila šuda prieš el clasico. Muštynių ir grumtynių būna visuose klubuose. Bet tik “netikėtai” pradeda lysti į viešumą…

    • -14
  • kiero (IP: facfc1333)
    Kmaro (IP: 4244c8fe9)

    Barsos žurnaliugos neršia, pila šuda prieš el clasico. Muštynių ir grumtynių būna visuose klubuose. Bet tik “netikėtai” pradeda lysti į viešumą…

    nuo kada marca uz barca? 😀 😀

    • 23
  • DonatasV (IP: 0b359c08f)

    Prieš porą dienų buvo straipsnis, kad Rudiger smogė komandos nariui, bet pasekmių jokių. Net buvo pasakyta, kad Arbeloa kaip jam už tai priekaištų neturi. Tai pasekoje Rudiger taip įsijautė, kad net aptarnaujančio personalo darbuotoją, kuris jau ir metuose, tampo už rankos ir tranko per veidą. O visi kiti jam nė žodžio nedrįsta pasakyti. Dabar kitas dalykas, Valverde sumušamas ir į ligoninę keliauja... Kuo toliau, tuo labiau pasitvirtina Alonso žodžiai, kai išeidamas jis pasakė, kad negali taip būti kad prezidentas yra visada kaikurių žaidėjų pusėje. Tai va dabar matom, kad gavosi palaida bala. Kaikurie ten esantys galvoja, kad jie gali daryti ką nori ir jau net nebevaldomai smurtauja. O treneris be žodžio ir nenorėdamas pyktis su žvaigždutėmis, net nedrįsta jiems ką sakyti.

    • 31