Po gyvybiškai svarbios pergalės – P. Guardiolos pagyros netikėtam herojui © zumapress.com nuotr.

„Manchester City“ ekipai iki Anglijos „Premier“ lygos trofėjaus liko vienas žingsnis.

Antradienį „miestiečiai“ priešpaskutinėse sezono rungtynėse išvykoje rezultatu 2:0 susitvarkė su „Tottenham“ ir prieš paskutinįjį turą viską laiko savose rankose.

Mačo herojumi kiek netikėtai tapo atsarginis „Man City“ vartų sargas Stefanas Ortega, kuris 69-ąją minutę pakeitė traumuotą Edersoną.

31-erių vokietis sukūrė kelis įspūdingus epizodus, o 87-ąją minutę sustabdė vienas prieš vieną į akistatą su juo išbėgusį Heung-Min Soną.

Po mačo S. Ortegą gyrė ir „City“ strategas Pepas Guardiola, kurio teigimu, jei ne vokietis, „Arsenal“ galėtų džiaugtis „Premier“ lygos trofėjumi.

„Ortega mus išgelbėjo. Jei ne jis, „Arsenal“ būtų „Premier“ lygos čempionai.

Vienas prieš vieną situacijose Ortega yra vienas geriausių mano kada nors matytų vartininkų“, – kalbėjo P. Guardiola.