Po H. Flicko atleidimo – Vokietijos pergalė prieš prancūzus, Anglija įveikė Škotiją © IMAGO/Mika Volkmann nuotr.

Vokietija pasiekė pergalių po 5 nelaimėtų rungtynių iš eilės.

Permainas trenerių štabe išgyvenusi Vokietija draugiškose rungtynėse 2:1 palaužė Prancūzijos futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje vokiečiai įsiveržė po Thomaso Mullerio įvarčio, kuris pasižymėjo 4-ąją minutę.

87-ąją minutę po Kai Havertzo rezultatyvaus perdavimo rezultatą padvigubino Leroy'us Sane.

Prieš pridėtą laiką rezultatą dar sušvelnino Antoine'as Griezmannas, kuris buvo tikslus nuo 11 metrų žymos.

Kitose draugiškose rungtynėse Anglija 3:1 įveikė principinius varžovus Škotija. Šiose rungtynėse nelaimė ištiko Harry Maguire'ą.

Po pirmojo kėlinio, dėka Jude'o Bellinghamo ir Philo Fodeno įvarčių, pirmavo 2:0. Po pertraukos aikštėje iškart pasirodęs H. Maguire'as netyčia įsimušė į savus vartus, tačiau H. Kane'o įvartis, visgi, įtvirtino pergalę Garetho Southgate'o kariaunai.