Po keitimo pasirodęs „Everton“ jaunuolis išplėšė komandai lygiąsias prieš „Chelsea“ © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos mače Londono „Chelsea“ namuose rezultatu 2:2 sužaidė su „Everton“ futbolininkais.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 52 minutę. Šeimininkus į priekį išvedė Joao Felixas.

„Irisai“ nenuleido rankų ir 69 minutę išlygino rezultatą. Smūgiu galva „Chelsea“ ekipos vartininką nuginklavo Abdoulaye Doucoure.

Grahamo Potterio auklėtiniai sugebėjo dar kartą šiame mače išsiveržti į priekį. 76 minutę 11 metrų baudinį realizavo Kai'us Havertzas.

Visgi paskutinį žodį tarė „Everton“ komandos futbolininkai, o pirmąjį savo įvartį vilkint „irisų“ marškinėlius pelnė po keitimo pasirodęs 22 metų saugas Ellis Simmonsas.

Po šio susitikimo „Chelsea“ rikiuojasi dešimtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Everton“ tenkinasi penkiolikta vieta.