Po nesėkmių ruožo "Borussia" išvykoje nugalėjo "Mainz" ekipą (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse penktadienį sužaistos pirmosios 9-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" išvykoje susigrūmė su "Mainz" futbolininkais. "Geltonai juodi" sunkumų neturėjo ir pasiekė pergalę rezultatu 0-2.

18-ąją minutę Marco Reusas išvedė šeimininkus į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje tas pats vokietis turėjo galimybę padidinti pranašumą, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio. Galutinį tašką šiame susitikime 83-ąją minutę padėjo Henrikhas Mkhitaryanas.

Tai - pirmoji pergalę po trijų nesėkmingo "Borussia" rungtynių. Su 20 taškų Dortmundo ekipa lieka antroje vietoje, tačiau po pergalės nuo pirmojo vietoje esančio Miuncheno "Bayern" klubo sumažino taškų skirtumą į keturių.

"Mainz" 0 - 2 "Borussia"

18' [0 - 1] M.Reus

83' [0 - 2] H.Mkhitaryan

47' M.Reus ("Borussia") nerealizavo 11m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8035382" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>