Po pergalės FA taurėje – E. ten Hago pagyros A. Garnacho © AFP nuotr.

„Manchester United“ trečiadienį pratęsė žygį FA taurės turnyre, kai namuose rezultatu 3:1 palaužė „West Ham United“.

Tiesa, „raudonieji velniai“ turėjo nemažai problemų, kadangi „plaktukai“ pirmavo iki 77-osios minutės, tačiau per likusį laiką šeimininkai kamuolį į vartus pasiuntė triskart.

Rungtynes perlaužė Alejandro Garnacho 90-ąją minutę pelnytas įvartis. 18-metis argentinietis pelnė ketvirtąjį įvartį šį sezoną ir įdomu tai, kad net trys iš jų buvo pelnyti vėliau nei 85-ąją rungtynių minutę.

Po mačo A. Garnacho itin gyrė ir komandos treneris Erikas ten Hagas.

„Pasaulyje tikrai nėra daug futbolininkų, kurie galėtų taip apžaisti savo tiesioginius oponentus. Garnacho taip pat turi puikų užbaigimą, o jo energija, atrodo, yra neišsenkanti. Jis gali tokiu pačiu tempu bėgti 90 ar net 120 minučių.

Prieš rungtynes pasakiau jam, kad jau įrodė, jog gali pakeisti rungtynes pakilęs nuo suolo, todėl dabar atėjo metas parodyti, kad gali būti svarbus ir startinėje sudėtyje. Garnacho tai ir padarė“, – kalbėjo E. ten Hagas.