Po permainingos kovos „Akmenė“ žengė į Futsal taurės pusfinalį © futsal.lt nuotr.

Vakar LFF Futsal taurėje buvo sužaistas vienas ketvirtfinalio susitikimas, kuriame po permainingos kovos į pusfinalį žengė „Akmenė“. Ji Šiauliuose 6:4 palaužė Alytaus „Dainavą“.

Greito įvarčio šiame mače nebuvo, bet įpusėjus kėliniui „Akmenė“ turėjo labai prastą periodą. Per kelias minutes du komandos žaidėjai įsimušė į savus vartus ir „Dainava“ įgavo dvejų įvarčių persvarą.

Visgi, kėlinio pabaigoje ją sušvelnino Vytautas Mituzas, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Tadas Labukas.

27 minutę „Dainava“ jau pati įsimušė į savus vartus, bet Vytautas Lukša tą pačią minutę atstatė „status quo“.

Po minutės įvartį pelnė Egidijus Dusevičius, o 33 minutę antru įvarčiu džiaugėsi Tadas Labukas ir jau „Akmenė“ įgavo dvejų įvarčių persvarą.

„Dainavos“ puolėjas Deivydas Matulevičius likus penkioms minutėms sušvelnino rezultatą, bet pasivyti „Dainavai“ varžovų nepavyko.

Galiausiai paskutinę rungtynių minutę Artūras Mačys įmušė paskirtą 10 metrų baudinį ir įtvirtino „Akmenės“ pergalę LFF Futsal taurės ketvirtfinalyje.

„Akmenė“ 6 : 4 „Dainava“

9‘ [0 : 1] Gabrielius Domkus (į savus vartus)

11‘ [0 : 2] Egidijus Dusevičius (į savus vartus)

17‘ [1 : 2] Vytautas Mituzas

23‘ [2 : 2] Tadas Labukas

27‘ [2 : 3] Giedrius Štreimikis (į savus vartus)

27‘ [3 : 3] Vytautas Lukša

28‘ [4 : 3] Egidijus Dusevičius