Po pralaimėto finalo – negražus C. Ronaldo poelgis © AFP nuotr.

„Al Nassr“ ekipos puolėjui Cristiano Ronaldo nepavyko Saudo Arabijoje nutraukti trofėjų sausros.

„AFC Champions League Two“ turnyro finale portugalas su bendražygiais namuose 0:1 nusileido „Gamba Osaka“ komandai.

Po rungtynių C. Ronaldo atrodė sugniuždytas ir smuko į persirengimo kambarį.

Tuo tarpu kiti „Al Nassr“ žaidėjai bei treneriai surado psichologinių jėgų atsiimti sidabro medalius bei pasveikinti varžovus su pelnyta pergale.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • N1best (IP: 90ce0c7ce)

    Pats nieko nepadarė ir pabėgo apsiverkes eilinį kartą. Dabar kaltas bus treneris ,arba komandos draugai,arba Messi😀

    • 32
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    verksnys vel rodo ,koks jis is tiesu .Ji teisina kai kas, atseit visada nori jis laimeti ,del to jis pergyvena .Bet pagarbos priesininkam pas ji nulis !!!

    • 26
  • nematem (IP: f26ea8b76)
    D. (IP: c1dcdcb86)

    Nenustebčiau jei titulą atims ir lygos. Matėt kokį nesąmoningą penaltį davė Al Hilalui prieš Neomą??? Pedro Rabocha Messi fanas prieš tai rungtynėse atidavė įvartį, o šitose rungtynėse apgailėtinas penaltis. Viskas daroma, kad Ronaldo nelaimėtų. Dar tokios korupcijos senai nemačiau

    nieks nemate nes niekas neziuri kupranugariu lygos. net patys arabai i stadionus nevaiksto

    • 18
  • !@#$% (IP: 6f2619410)

    Ir dar komandos kapitonas skaitosi ...

    • 14
  • Valdasas01 (IP: b0ae02738)

    Nesugebėjo net šito kibiro laimėti 😀DDDDD Šitoje Azijos Europos lygoje Mažeikiu Atmosferą iš grupių etapo išeitu. 😀DDDD Gerai kad nupirkta arabų mėšlo lyga dar liko narcizui paglostys ego po eilinio pasigaidinimo prisimins čempionų lygos vagysčių laikus ir arabų tėtukai pagaliau duos žaislą.

    • 12
  • BarcaFanas5577 (IP: 8b4ff91e7)
    Valdasas01 (IP: b0ae02738)

    Nesugebėjo net šito kibiro laimėti 😀DDDDD Šitoje Azijos Europos lygoje Mažeikiu Atmosferą iš grupių etapo išeitu. 😀DDDD Gerai kad nupirkta arabų mėšlo lyga dar liko narcizui paglostys ego po eilinio pasigaidinimo prisimins čempionų lygos vagysčių laikus ir arabų tėtukai pagaliau duos žaislą.

    Man atrodo jau senai ir Portugalijos rinktinėj kaip kurių jis kritikuojamas. Kaip ir buvusių klubų. Laikas jau į pensiją. Bet matyt arogancija neleidžia to padaryti.

    • 2
  • petr-ras (IP: 88479ea28)

    Tikiuos ir po pasaulio čempionato taip keliaus galvelė nuleidęs...

    • 5
  • Valdasas01 (IP: b0ae02738)

    Nesugebėjo net šito kibiro laimėti 😀DDDDD Šitoje Azijos Europos lygoje Mažeikiu Atmosferą iš grupių etapo išeitu. 😀DDDD Gerai kad nupirkta arabų mėšlo lyga dar liko narcizui paglostys ego po eilinio pasigaidinimo prisimins čempionų lygos vagysčių laikus ir arabų tėtukai pagaliau duos žaislą.

    • 12
  • nematem (IP: f26ea8b76)
    D. (IP: c1dcdcb86)

    Nenustebčiau jei titulą atims ir lygos. Matėt kokį nesąmoningą penaltį davė Al Hilalui prieš Neomą??? Pedro Rabocha Messi fanas prieš tai rungtynėse atidavė įvartį, o šitose rungtynėse apgailėtinas penaltis. Viskas daroma, kad Ronaldo nelaimėtų. Dar tokios korupcijos senai nemačiau

    nieks nemate nes niekas neziuri kupranugariu lygos. net patys arabai i stadionus nevaiksto

    • 18
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Nenustebčiau jei titulą atims ir lygos. Matėt kokį nesąmoningą penaltį davė Al Hilalui prieš Neomą??? Pedro Rabocha Messi fanas prieš tai rungtynėse atidavė įvartį, o šitose rungtynėse apgailėtinas penaltis. Viskas daroma, kad Ronaldo nelaimėtų. Dar tokios korupcijos senai nemačiau

    • -10
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    verksnys vel rodo ,koks jis is tiesu .Ji teisina kai kas, atseit visada nori jis laimeti ,del to jis pergyvena .Bet pagarbos priesininkam pas ji nulis !!!

    • 26
  • N1best (IP: 90ce0c7ce)

    Pats nieko nepadarė ir pabėgo apsiverkes eilinį kartą. Dabar kaltas bus treneris ,arba komandos draugai,arba Messi😀

    • 32
  • !@#$% (IP: 6f2619410)

    Ir dar komandos kapitonas skaitosi ...

    • 14
  • Kenedis (IP: e507da7b5)

    pats turejo golus must, ir padet laimet komandai, bet nei vieno golo komanda nepelne

    • 3
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Nenustebčiau jei titulą atims ir lygos. Matėt kokį nesąmoningą penaltį davė Al Hilalui prieš Neomą??? Pedro Rabocha Messi fanas prieš tai rungtynėse atidavė įvartį, o šitose rungtynėse apgailėtinas penaltis. Viskas daroma, kad Ronaldo nelaimėtų. Dar tokios korupcijos senai nemačiau

    • -10