Po praleisto įvarčio atsigavusi „Liverpool“ ekipa susitvarkė su „Arsenal“ © „Reuters“ nuotr.

Centrinėse trečiojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse „Liverpool“ futbolininkai namuose rezultatu 3:1 palaužė Lonodno „Arsenal“ ekipą.

Londono klubas į priekį išsiveržė 25-ąją minutę, kai grubia Andrew Robertsono klaida pasinaudojo Alexandre'as Lacazette'as.

„Kanonieriai“ pranašumu džiaugėsi neilgai. Jau 28-ąją minutę rezultatą išlygino Sadio Mane, o dar po šešių minučių „Liverpool“ į priekį išvedė A. Robertsonas.

Antrajame kėlinyje A. Lacazette'as nepasinaudojo nuostabiu šansu išlyginti rezultatą, o tašką šiame mače padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs ir su „Liverpool“ marškinėliais debiutavęs Diogo Jota, kuris kamuolį į vartų tinklą nukreipė 88-ąją minutę.

„Liverpool“ ekipai tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų šį sezoną.

„Fulham“ 0:3 „Aston Villa“