Po raudonos kortelės sutrupėjusi "Newcastle" pajuto "Leicester" ekipos jėgą

Sekmadienį vakare buvo sužaistos devintosios Anglijos "Premier" lygos 7-ojo turo rungtynės.

"Leicester City" savo aikštėje priėmė "Newcastle" futbolininkus. Nesėkmingai pirmąjį kėlinį užbaigusios "šarkos" antroje rungtynių pusėje buvo "subombarduotos" – "lapių" pergalė rezultatu 5:0.

"Leicester" inciatyvos ėmėsi nuo pirmųjų minučių. 16-ąją minutę šeimininkai jau įgijo pranašumą, kai Ricardo Pereira savo reidą dešiniuoju kraštu užbaigė įvarčiu iš maždaug 18 metrų.

Pirmojo kėlinio pabaigoje įvyko epizodas, kuris galutinai sužlugdė "Newcastle" viltis išsigelbėti šioje dvikovoje – už šiurkščią pražangą iš aikštės buvo pašalintas svečių gynėjas Isaacas Haydenas.

Antrajame kėlinyje "Newcastle" jau surengė tikrą šou savo sirgaliams – 54-ąją minutę pranašumą padidino Jamie Vardy, o vos po trijų minučių jau triuškinančią persvarą šeimininkams sukrovė Paulo Dummetto įvartis į savus vartus.

Į visišką nokdauną varžovai iš Niukaslo buvo pasiųsti 64-ąją minutę, kai dar vieną įvartį į savo sąskaitą įsirašė J. Vardy. Galutinis smūgis buvo suduotas pačioje rungtynių pabaigoje – varžovų kančias užbaigė Wilfredas Ndidi.

Triuškinančią pergalę pasiekusios "lapės" turnyrinėje lentelėje kyla į 3-ąją poziciją. 14 taškų savo sąskaitoje turintys Brendano Rodgerso auklėtiniai nuo "Man City" futbolininkų atsilieka vos 2 taškais.

Savo ruožtu "Newcastle" su keturiais pralaimėjimais yra turnyrinės lentelės apačioje – 19-oje vietoje.

"Leicester" 5 - 0 "Newcastle"
16' [1 - 0] R. Pereira
54' [2 - 0] J. Vardy
57' [3 - 0] P. Dummett (į savus vartus)
64' [4 - 0] J. Vardy
90' [5 - 0] W. Ndidi
43' I. Hayden ("Newcastle") pašalintas iš aikštės