Po skandalingų rungtynių Ispanijoje – „Real“ žaidėjų pyktis socialiniuose tinkluose © AFP nuotr.

Šeštadienį „Mestalla“ stadione įvyko vienos karščiausių bei įdomiausių šio „La Liga“ sezono rungtynių.

Įvarčiais, aistromis bei net traumomis pažymėtame mače „Valencia“ 2:2 sužaidė su lygos lyderiais „Real“.

Paskutinę minutę rungtynių teisėjas Gilas Manzano sušvilpė paskutinį rungtynių švilpuką kone tą pačią akimirką, kai Jude'as Bellinghamas bandė pelnyti lemiamą įvartį.

Jaunieji karališkojo klubo atstovai piktinosi socialiniuose tinkluose.

Vinicius Junioras pasidalino įrašu su besijuokiančiais veideliais.

Aurelienas Tchouameni parašė: „Tai yra gėda“. Jis, beje, nepamiršo ir Moukhtaro Diakhaby, kuris patyrė sunkią traumą po to, kai ant jo užkrito „Real“ atraminis saugas.

Jude'as Bellinghamas pasidalino įrašu, kuriame paaiškinta situacija, dėl ko jis po rungtynių švilpuko susilaukė raudonos kortelės.

„Tai yra su**ktas įvartis, kamuolys buvo ore, kas per **das?“, teisėjui sakė anglas.

• ddddd
    jjjjj

tegul nebeverkia tie karalaiciai, 7 minutes dadetos o cia jau taip iki 99 dazaide

VAR peržiūra buvo per tas 7 min, tai dar turėjo daugiau dadėt, ko nepadarė. Ir dar tokiu metu sušvilpta rungtynių bagtis. Prieš rašant bent jau faktus pasitikrink, jei net nežiūri rungtynių.

• 50
  • Specialistas
    jjjjj

Tu pats neverk, eGZperte. Kalba ne apie laika eina, o momenta kai sustabdytos rungtynes. Kita karta kai barcai sustabdys greitoj atakoj 1 vs 1 pries vartininka galesi apsiseilejea ginti, koks teisejas geras

• 28
  • Per tas
    jjjjj

7min puse laiko buvo sudeginta ant keitimu ir var perziuros

• 27
  • I.P I.P

Norėjau,kad valencia laimėtų,bet skersuojant kamuolį sušvilpti pabaigą - čia jau pokštas.

• 17
  • :DDDDD
    jjjjj

Iskart matosi kas varzybas ziuri. O sitas sudekspertis tik sofascore isijunge po varzybu 😀 😀 😀 😀

• 12
  • O taip
    Barcelona

Sutinku, per daug palaiko Real teisėjai ir taip padaro klaidų. Karma is a... kaip sakoma. Perezas matyt pamiršo, kad jau kovas ir reikia naujo susimokėjimo už palaikymą :) 90 proc. palaikymo krenta? :)

Realo reikalus su teisejais teisesauga tiria ar kazkurios ten kitos komandos? Xavi daineles pasilik sau - dar prireiks

• 2
  • Barcelona
    Nepasakok

Pasaku,tokiu klaidu futbole isvis neturi buti

Kokia čia klaida, teisėjas nusprendė, kad gana ir vsio, panašiose stadijose pilna būna tokių užbaigimų. Tik kad jau keltų kamuolį ir sušvilpe turbūt pirmą kartą matau. Bet, kad kažką organizuoja jau komandos ir pabaige rungtynes ne pirmas atvejis. Užjaučiu Real fanus, suprantu, kaip atrodo viskas. Bet come on, guys, daug klubų kažką panašaus patyrė, jums verkti mažiausiai reiktų. Vienose rungtynėse turėjo atsisukti jums tas palaikymas.