Po triumfo Klaipėdoje LSU kyla į trečią vietą © JumpStory nuotr.

Lietuvos studentų futbolo lygos devintojo turo rungtynėse Lietuvos sporto universiteto futbolininkai 2:0 uostamiestyje nugalėjo Klaipėdos universiteto komandą bei turnyro lentelėje sugrįžo į trečiąją poziciją.

Po įvartį nugalėtojams pelnė legionieriai Yigitas Ozturkas ir Mertas Yagizas Aykinas.

Nuo susitikimo pradžios kauniečiai perėmė iniciatyvą ir ją išlaikė iki dvikovos pabaigos. Jei pirmajame kėlinyje progų dar turėjo abi komandos, tai po pertraukos LSU persvara tapo milžiniška.

„Buvome tikrai geresni ir, sakyčiau, galutinis rezultatas neatspindi to vaizdo, kuris buvo aikštėje. Džiugu, kad nusėdo tas pats branduolys. Kiekvienose rungtynėse sulaukiame bent septynių tų pačių starto sudėties žaidėjų, o tai padėjo pagerinti susižaidimą.

Apskritai, mūsų rotacija, lyginant su pirmuoju ratu, tapo žymiai mažesnė. Galvoju, kad tai viena priežasčių, kodėl mūsų rezultatai pagerėjo“, – sakė LSU treneris Tomas Miliauskas.

Pirmajame kėlinyje LSU nepasinaudojo savo progomis, kai buvo neuždarytas tolimasis virpstas ir kai žaidėjas paprasčiausiai nepataikė į kamuolį. Antrajame kėlinyje klaipėdiečius ne kartą gelbėjo jų vartininkas Vadimas Trefilovas.

„Net kai nekrito įvarčiai, jautėsi, kad tik laiko klausimas, kada situacija pasikeis. Antrajame kėlinyje varžovai pavargo, pasėdo, o mes perėmėme iniciatyvą ir padarėme tai, ką reikia. Reziumuojant, jei ne mes, o jie būtų įmušę įvartį, sakyčiau, kad tai atsitiktinumas“, – sakė T. Miliauskas.

Per devynerias rungtynes LSU surinko 12 taškų, KU per aštuonerias rungtynes – devynis. Šalia jų yra ir pernykščiai čempionai KTU futbolininkai, kurių sąskaitoje 9 taškai per septynerias rungtynes. Kol kas čempionate tvirtai pirmauja VU.