Pogba dokumentika – blogiausiai įvertintas serialas IMDB platformoje © JumpStory nuotr.

Birželio 17 dieną pasirodė Paulio Pogba dokumentinis serialas pavadinimu „Pogmentary“.

Serialas nagrinėja Pogbos laiką „Manchester United“ ir jo išėjimo iš komandos priežastis, taip pat atveria gerbėjams vaizdą į žaidėjo kasdienį gyvenimą.

Bene daugiausiai diskusijų sulaukė dokumentinio filmo scena, kai Pogba ir jo tuometinis agentas Mino Raiola aptarinėja „United“ kontrakto pasiūlymą. Jie nusprendė, kad pateiktas kontraktas yra nepriimtinas, o Pogba įvardino jį kaip „nieką“.

„Jie blefuoja. Kaip pasakyti žaidėjui, kad jo tikrai nori, ir nieko jam nepasiūlyti? Dar niekada to nemačiau“, – Pogba sakė Mino Raiolai, kai išgirdo apie pasiūlymą.

„Noriu parodyti „Man United“, kad jie neturėjo tiek laukti, kol pasiūlys kontraktą, taip pat parodyti kitiems klubams, kad „United“ padarė klaidą nepasiūlydami man sutarties.“

Visgi, dokumentika sulaukė itin prasto įvertinimo iš fanų. IMDB platformoje „Pogmentary“ įvertintas tragišku 1/10 balu. Šiuo momentu net 8023 iš 8537 vertintojų suteikė serialui mažiausią galimą balą, o dauguma paliktų komentarų yra kritiški ir net brutalūs.

Patikimiausias žurnalistas Fabrizio Romano jau pranešė, kad „raudonųjų velnių“ stovyklą palikęs Paulis Pogba sugrįš į Turino „Juventus“ ekipą. Prancūzas „United“ ekipoje sužaidė 233 rungtynes, per jas pelnydamas 39 įvarčius ir atlikdamas 51 rezultatyvų perdavimą.

Straipsnio įvertinimas: 6 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos