„Pokerį“ pelnęs E. Haalandas veda „Manchester City“ link titulo © Reuters nuotr.

„Manchester City“ toliau labai mažai klysta kovoje dėl Anglijos „Premier“ lygos titulo.

Namuose „miestiečiai“ 4:1 įveikė „Wolves“ futbolininkus.

Per pirmąjį kėlinį E. Haalandas pelnė „hat-tricką“, o antrajame kėlinyje pridėjo dar vieną įvartį. Paguodos įvartį svečių gretose pelnė Hee Chan-Hwangas.

„Nottingham Forest“, tuo tarpu, iškovojo svarbią pergalę prieš „Sheffield United“. Link išlikimo priartėję „raudonieji“ 3:1 įveikė jau šansų išlikti „Premier“ lygoje nebeturinčią ekipą. Jie sulaukė palankių rezultatą ir kituose stadionuose.

„Burnley“ 1:4 „Newcastle“

„Brentford“ 0:0 „Fulham“

• pastabus
    Truth

Na nei vienas EPL dar neturėjo tiek arabų pinigų.

Kazko pinigai nei chelsiui, nei raudoniems nevykeliams nepadejo, gal todel kad ne arabiski ?

• 16
  • Truth
    Žydras miestiestis

Dar 3 rungtynės Sičiui, viską laimim ir champions again olė olė, champions again olė olė....... 4 kart iš eilės Premier lygos nugalėtojai. Niekas dar to nėra padaręs Premier lygoj.