Pasiba igusiame Čempionų Lygos antrajame pusfinalio mače tarp FC "%c00109" ir La Korunijos "%c00089" užfiksuotos nulinės lygiosios.

Tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose komandos žaidė grubiai ir gražaus žaidimo nerodė. Antrojo kėlinio pradžioje "Deportivo" futbolininkai buvo šiek tiek pavojingesni, tačiau progų jiems išnaudoti nepavyko.

Lietuvis %p02491 rungtynėse žaidė visą antrą kėlinį ir buvo gana aktyvus. Arčiausiai įvarčio "Porto" buvo atakoje, kurioje dalyvavo Jankauskas - 65-ą minutę jo perdavimą praleido Benis Makartis (%p02534), ir Maniches (%p02525) stiprus smūgis iš 20 metrų atšoko nuo skersinio.
77-ą minutę Jankauską, bandantį prasimesti kamuolį į priekį, visai šalia baudos aikštelės pargriovė Romero, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo. Tai sukelė didelius protestus ant "Porto" atsarginių suolelio.
Likus iki rungtynių pabaigos aštuonioms minutėms, lietuvis turėjo labai realią progą pasižymėti. Po Deco skersavimo iš dešinės, Edgaras kyštelėjo galvą ir kamuolys praskriejo vos per kelis centimetrus nuo kairiojo virpsto.

87-ąją minutę už spyrį į Deco (%p02519) iš aikštės buvo pašalintas "Deportivo" gynėjas Jorge Andrade (%p00880). Besibaigiant mačui portugalai bandė spausti varžovus, tačiau rungtynės taip ir baigėsi.

"Lietuviškos" komandos laukia sunkus išbandymas po dviejų savaičių "Riazor" stadione. Be jokios abejonės "Porto" šios lygiosios tenkinti neturėtų, nes jiems greičiausiai reiks mušti įvartį išvykoje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos