"Porto" trečią kartą iš eilės tapo Portugalijos čempionu © Eurofootball.lt
Portugalijos pirmenybėse likus žaisti dar penkerias rungtynes jau paaiškėjo čempionas. Ir vėl visom komandoms neįkandamas riešutas buvo „%c00109“ klubas, kuris šeštadienį 6-0 sutriuškino De Amadaros „Estela“ futbolininkus ir taip trečią kartą iš eilės užsitikrino nugalėtojo vardą.

Sužaidus vos aštuonias minutes Jesualdo Ferreira treniruojami „drakonai“ išsiveržė į priekį, kai po Lucho Gonzalezo perdavimo pasižymėjo puolėjas iš Argentinos Lisandro Lopezas. Dar po trijų minučių šeimininkai padvigubino rezultatą – Ricardo Quaresma perdavimą iš kairiojo krašto „uždarė“ marokietis Tarikas Sektioui.

Antrajame kėlinyje „Porto“ ir toliau diktavo sąlygas. 64-ąją minutę krito trečiasis įvartis, o jo autoriumi po rezultatyvaus R.Quaresma perdavimo tapo Raulis Meirelesas. Likus žaisti 19 minučių rezultatas gėdingas, o įvartį į savo sąskaitą po Bosingwa perdavimo įsirašė gynėjas Mauricio.

Tačiau šeimininkams to buvo per maža. 78-ąją minutę Bruno Alvesas pelnė penktąjį komandos įvartį po R.Meireleso perdavimo, o paskutinę vienį į „Estela“ vartus „įkalė“ ir dublį mače atliko L.Lopezas: 6-0.

Po šios triuškinančios pergalės „Porto“ ekipa tapo nebepavejama, kadangi likus žaisti vos penkiems turams artimiausius priešininkus „Guimaraes“ futbolininkus „drakonai“ lenkia jau aštuoniolika taškų.