Lietuv is %p02491 su savo klubu "%c00109" tapo Portugalijos čempionais. Tai paaiškėjo po vakar vykusių rungtynių, kuriose antroje vietoje esantis "Sporting" netikėtai nusileido "Uniao Leiria" komandai rezultatu 0-1.

"Porto" lygoje šį sezoną pralaimėjo tik vieną kartą, ir likus dviem mačams turi šešių taškų persvarą prieš savo persekiotojus. Nors šie dar gali pasivyti lyderį pagal surinktus taškus, tačiau geresnis tarpusavio rungtynių santykis lemia "Porto" pranašumą.

"Porto" čempionų titulą iškovojo jau 19-tą kartą, ir septintą kartą per pastaruosius dešimt metų. Šiandien, per rungtynes prieš "Alverca", komandos fanai galės atšvęsti pergalę.

Tačiau komandos žaidėjai dar neskuba pradėti švęsti, nes turi svarbių rungtynių - jie žais atsakomąsias Čempionų lygos pusfinalio rungtynes prieš "%c00089", o Portugalijos taurės finale, kuris vyks gegužės 16-ąją, susitiks su "%c00130".

Lisabonos klubai "Sporting" ir "Benfica" dabar Portugalijos čempionate dalijasi antrą vietą, ir kitą savaitę dėl jos susikaus lemiamose rungtynėse.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos