"Porto" žais Čempionų lygos finale © Eurofootball.lt
Pasibaigė atsakomosios UEFA čempionų lygos pusfinalio rungtynės tarp Edgaro Jankausko "%c00109" bei "%c00089" klubų. Jas rezultatu 1-0 laimėjo svečiai iš Portugalijos.

Pirmasis kėlinys vyko vangokai. "Porto" labiau stengėsi stabdyti "Deportivo" atakas nei patys kurti progas. Vienintelę realią progą turėjo Valeronas (%p00896), tačiau jo smūgis iš arti praskriejo virš vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai pavojingu Derlei (%p02520) smūgiu galva, po kurio šeimininkus gelbėjo tik virpstas. "Porto" ir toliau atakavo ir 60-ąją minutę pasiekė savo tikslą - Deco (%p02519) griaunamas "Deportivo" baudos aikštelėje ir teisėjas Collina nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Nors Molina (%p00868) atspėjo į kurią pusę muš Derlei, bet šio smūgis buvo tikslus.

Nors "Deportivo" klubui reikėjo mušti jau du įvarčius ir toliau pavojingiau atakavo "Porto". 70-ąją minutę neišlaikė ispano Naibeto (%p00873) nervai. Aikštės viduryje jis pargriovė Derlei ir už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės. E.Jankauskas aikštėje nepasirodė.

Nors J.Irureta į aikštę išleido trečią puolėją vilties "Deportivo" žaidėju akyse nebuvo. Tik Tristano (%p00909) baudos smūgis ir Pandianio bandymas galva sukėlė realią grėsmę "Porto" vartams.

Pergalė atvėrė "Porto" klubui kelią į UEFA čempionų lygos finalą. Portugalų varžovai paaiškės rytoj po atsakomųjų rungtynių tarp "%c00042" ir "%c00036".