"Portsmouth" sutriuškino "Middlesbrough" © Eurofootball.lt
Pirmadienį buvo žaidžiamos vienintelės Anglijos "Premier" lygos trečiojo turo rungtynės, kuriose šiemet savininką pakeitęs ir smarkiai atsinaujinęs "Portsmouth" svečiuose net 4-0 sutriuškino praėjusio sezono UEFA Taurės finalininkus "Middlesbrough" futbolininkus.

"Middlesbrough" 0 - 4 "Portsmouth"
7` [0 - 1] Nwankwo Kanu
50` [0 - 2] Benjani Mwaruwari
57` [0 - 3] Nwankwo Kanu
90` [0 - 4] Svetoslav Todorov

Svečiai į priekį išsiveržė jau septintą rungtynių minutę, kai po nesėkmingai po kampinio atmuštą kamuolį į vartus pasiuntė Nwankwo Kanu. Šeimininkams niekaip nesisekė stabdyti varžovų, tačiau pirmajame kėlinyje dvi realias progas pasižymėti turėjo buvęs "Portsmouth" puolėjas Yakubu Ayegbeni.

Antrą kėlinį jau aktyviau pradėjo "Middlesbrough" ir pavojingas progas sukūrė Markas Viduka ir Yakubu Ayegbeni, tačiau gynėjų klaida pasinaudojo laisvas prie tolimojo virpsto atsidūręs Benjani Mwaruwari, galva į vartus nukreipęs Davido Thompsono pakeltą kampinį.

Antras įvartis dar kartą pažadino šeimininkus, kurie sukūrė net tris progas sušvelninti rezultatą, tačiau fortūna nebuvo jų pusėje. Kai "Middlesbrough" sirgaliai tikėjosi, kad jų komanda gali atsitiesti, visas viltis sužlugdė N.Kanu, perbėgęs pusę aikštės ir permetęs išbėgusį "Middlesbrough" vartininką Marką Schwarzerį.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Svetoslavas Todorovas baigė "Middlesbrough" triuškinimą po Seano Daviso perdavimo permetęs kamuolį per M.Schwarzerį, ir taip leido "Portsmouth" iškovoti didžiausią pergalę svečiuose per visą klubo istoriją.