Europo s čempionate sužaistos antrojo turo A grupės rungtynės. Turnyro šeimininkė Portugalija iškovojo pergalę ir išsaugojo galimybę patekti į kitą etapą, o Rusija po antrojo pralaimėjimo grupėje liks paskutinėje vietoje.

Portugalija - Rusija 2 - 0
7' %p02525
89' %p01116

Mačą šeimininkai pradėjo spaudimu, kuris atsipirko septintąją minutę - Deco perdavė kamuolį į baudos aikštelę Manichui, šis jį susistabdė ir pasiuntė į vartų kamputį. Vėliau žaidimas nurimo bei kiek išsilygino, tačiau rusų padėtis susikomplikavo kėlinio pabaigoje. Sennikovas netiksliai perdavė kamuolį atgal, Ovchinikovas suskubo prie kamuolio anksčiau už Pauleta, tačiau pasak teisėjo, rusų vartininkas sužaidė ranka už baudos aikštelės ir už tai buvo pašalintas iš aikštės. Į aikštę turėjo išbėgti Malafejevas, kuris pakeitę Aldoniną.

Tačiau Rusija nepasidavė ir antrajame kėlinyje bandė užspausti varžovus, o portugalai bandė žaisti kontratakomis. 64 minutę keletas tikslių perdavimų į gerą poziciją išvedė Figo, bet jo smūgis pataikė į virpstą.

Paskutiniame ture portugalams būtinai reikės nugalėti Ispanijos futbolininkus. Pastariesiems, kaip ir graikams, turint po 4 taškus užtenka sužaisti lygiosiomis. Vėliau pora kartų nuo tolimų šūvių rusus gelbėjo Malafejevas, po to progos neišnaudojo Nuno Gomesas. 89 minutę Ronaldo atsidūrė laisvas kairiame baudos aikštelės krašte, perdavė jį į centrą, Rui Costai, kuris nukreipė kamuolį į vartus ir užtvirtino savo komandos pergalę bei sužlugdė rusų viltis.

Paskutinėse rungtynėse Portugalijai reiks būtinai įveikti Ispanijos futbolininkus. Pastariesiems, kurie kartu su graikais yra surinkę po keturis taškus, užtenka lygiųjų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos