Portugalija užsitikrino vietą Europos čempionate

Sekmadienį baigėsi 2020 metų Europos čempionato B grupės, kurioje žaidė ir Lietuvos rinktinė, kovos.

Kelialapį į čempionatą paskutinėse atrankos rungtynėse užsitikrino Europos čempionai portugalai, kurie išvykoje rezultatu 2:0 įveikė Liuksemburgą.

Ne pačios geriausios kokybės aikštėje portugalai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet nuostabaus perdavimo iš Bernardo Silvos sulaukęs Bruno Fernandesas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Portugalai ilgą laiką vaikščiojo plonu ledu, o svečiai net galėjo išlyginti rezultatą, tačiau tašką šiame mače padėjo Cristiano Ronaldo, kuris 86-ąją minutę įtvirtino svečių pergalę.

Europos čempionai B grupėje su 17 taškų liko antroje vietoje ir į priekį užleido ukrainiečius.

Kitose rungtynėse serbai namuose paskutinėmis akimirkomis išleido pergalę iš savo rankų ir su Ukraina sužaidė lygiosiomis 2:2.

Serbai į priekį išsiveržė 9-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Dušanas Tadičius, tačiau 33-ąją minutę rezultatą išlygino Romanas Yaremchukas.

Aleksandaras Mitrovičius 56-ąją minutę dar kartą išvedė šeimininkus į priekį, bet ukrainiečiai jau per teisėjo pridėtą laiką dar kartą išlygino rezultatą, kuomet įvartį pelnė Artemas Besiedinas.

Nors serbai B grupėje liko treti, jie vis dar galės turės šansą patekti į kitų metų Europos čempionatą, kadangi triumfavo savo grupėje Tautų lygoje.

Straipsnio įvertinimas: 8 0
  • Rex (IP: f31a83dc8)

Labai gerai kad pateko portugalai,be europos cempionu ,kazkaip ne tas but

• 10
  • Society (IP: 0d35c346b)

Auditorija komentarų sekcijoje graudi, ateini normaliai padiskutuoti, bet jautiesi kaip kokiam kaimo kabake.

Ir (IP: 06be708e8)

Toliau Tapinaldo netikra statistika renka, o kai ateis čempionato metas pradings kaip ir visada.

Kad jis ir ispanams hattrickus dauzo

Kas iš to kad ir ispanams bet legionele įmuša kartais net 4 pries leganes ar huescai

• 0
  • gg (IP: 976f7acd5)
    ronaldo (IP: 61ef98508)

lietuviam 7 imuse, latviam, estijai, liuksemburgui 😀 pasiziurekit statistika, jo 70 ivarciu kazkur yra top50-100 komandom primustu 😀DD messi atranka pries kolumbijas, peru, urugvajus, ciles, ronaldo- liuksemburgas, fareru salos, lietuva, latvija, lichtensteinas 😀 tokiem prispardai po 3-4 ir gali net nezaist pries prancuzus, italus, belgus ar pan.

• 2

• 2
  • Na (IP: 13b4d6444)

Na kai varzovu sirgaliai skanduoja.... messi messi.... tai kas belieka... Tik imust ivarti.. Tik gaila kad toki... Kazin atsiprasys silvos? 😃

• latras (IP: 35cfedc73)

Tiesiog neįtikėtino grožio ronces įvartis! Neįsivaizduoju kam Šitas šlikštynė gali būti geriausias. Tik ir sugeba Lietuvai ir Liuksemburgui įvarčius plakti