Portugalija užsitikrino vietą Europos čempionate

Sekmadienį baigėsi 2020 metų Europos čempionato B grupės, kurioje žaidė ir Lietuvos rinktinė, kovos.

Kelialapį į čempionatą paskutinėse atrankos rungtynėse užsitikrino Europos čempionai portugalai, kurie išvykoje rezultatu 2:0 įveikė Liuksemburgą.

Ne pačios geriausios kokybės aikštėje portugalai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet nuostabaus perdavimo iš Bernardo Silvos sulaukęs Bruno Fernandesas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Portugalai ilgą laiką vaikščiojo plonu ledu, o svečiai net galėjo išlyginti rezultatą, tačiau tašką šiame mače padėjo Cristiano Ronaldo, kuris 86-ąją minutę įtvirtino svečių pergalę.

Europos čempionai B grupėje su 17 taškų liko antroje vietoje ir į priekį užleido ukrainiečius.

Kitose rungtynėse serbai namuose paskutinėmis akimirkomis išleido pergalę iš savo rankų ir su Ukraina sužaidė lygiosiomis 2:2.

Serbai į priekį išsiveržė 9-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Dušanas Tadičius, tačiau 33-ąją minutę rezultatą išlygino Romanas Yaremchukas.

Aleksandaras Mitrovičius 56-ąją minutę dar kartą išvedė šeimininkus į priekį, bet ukrainiečiai jau per teisėjo pridėtą laiką dar kartą išlygino rezultatą, kuomet įvartį pelnė Artemas Besiedinas.

Nors serbai B grupėje liko treti, jie vis dar galės turės šansą patekti į kitų metų Europos čempionatą, kadangi triumfavo savo grupėje Tautų lygoje.