Portugalijoje atsilaikęs „Hajduk“ kausis su „Villarreal“ dėl bilieto į Konferencijų lygą © Ante Cizmic/CROPIX/SIPA nuotr.

Splito „Hajduk“ bando po ilgos pertraukos grįžti į Europos grupių etapą.

Pirmąjį žingsnį Valdo Dambrausko auklėtiniai žengė sėkmingai – išvykoje vos 1:0 pralaimėjo „Vitoria“ ekipai ir bendru rezultatu 3:2 įveikė Portugalijos ekipą.

Mačo metu jau net 5-ąją minutę „Vitoria“ pasižymėjo – tikslus buvo Andersonas Silva. 77-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo šeimininkų saugas Tiago Silva ir svečiai iš Splito galėjo kiek lengviau atsipūsti.

Lemiamam etape „Hajduk“ ekipos lauks labai rimtas iššūkis. Kroatijos ekipa susitiks dviejų rungtynių serijoje su „Villarreal“ ekipa, kuri praeitais metais pasiekė pusfinalį Čempionų lygoje.

Kroatijos pirmenybėse V. Dambrausko klubas kol kas sužaidė vos 2 mačus, palyginus su 4 mačai, kuriuos sužaidė didžioji dauguma komandų. Ateinantį savaitgalį laukia itin svarbus mūšis prieš Zagrebo „Dinamo“ futbolininkus.